کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه قبیله مربیان - تیم فریس

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه قبیله مربیان - تیم فریس

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
تیم فریس ستوده طاهریان شادن پژواک 24 0 - 0 از 0 رای 77

توضیحات

قبیله مربیان - تیم فریس

پندهای کوتاه از بهترین‌های جهان درباره چگونه زندگی کردن

او متوجه شد برای پیدا کردن پاسخ این سوال نیاز به مربی‌های بیشتری دارد. چه می‎شد اگر می‌توانست از قهرمانانش، از ورزشکاران سطح جهانی، فیلمسازانی که برنده جایزه شده‌اند و نویسندگان گرفته تا کارآفرینانِ باهوش، پاسخ‌هایی برای سوالاتش بگیرد؟ به صدها نفر از قهرمانانش ایمیل خصوصی فرستاد و از هر نفر خواست تا به 5 سوال از 11 سوالی که به دقت آن‌ها را خلاصه کرده بود پاسخ دهد.

او از بازخوردها هیجان‌زده شد. با اینکه بعضی‌ها جواب نه دادند، بیشتر از صد نفر جواب بله دادند. تیم فریس، در “قبیله مربیان”، پاسخ‌های درخشان 140 مربی را در مورد اینکه چگونه آنطور که می‌خواهیم زندگی کنیم گردآوری کرده است. دامنه مربی‌ها گسترده می‌باشد که شامل تجربه‌های واقعی زندگی، همراه با شکست، ضرر، موفقیت، شادی و رضایت‌مندی‌های آنان است.

تیم فریس، به جای اینکه به ما بگوید چطور زندگی بهتری داشته باشیم، همین سوال را از قهرمانان و آدم‌های مورد علاقه‌اش می‌پرسد. ما در 140 شرح‌حال و پرسش و پاسخ می‌بینیم که بهترین اندیشمندان، تولیدکنندگان و اجراکنندگانِ هم‌عصرمان، چطور به این پرسش به 11 روش مختلف پاسخ داده‌اند. “قبیله مربیان” برای یک فرد علاقه‌مند به نقل‌قول‌های الهام‌بخش، عالی است.

زندگی، خواسته‌ای که مبهم باشد را تنبیه می‌کند و خواسته مشخص را پاداش می‌دهد.

ارسال پیام