رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه هفت عادت افراد تاثیرگذار-استفان کاوی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه هفت عادت افراد تاثیرگذار-استفان کاوی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
استفان کاوی شادن پژواک 41 0 - 0 از 0 رای 29

توضیحات

هفت عادت افراد تاثیرگذار -  استفان کاوی

درس‌هایی تاثیرگذار برای تحول شخصی

این کتاب شامل هفت عادتی است که دیدگاهی تدریجی، زنجیره‌ای و یکپارچه برای رشد اثربخشی شخصی فراهم می‌کند تا کم‌کم ما را از وابستگی به دیگران، به استقلال و قبول مسئولیت‌های خودمان و همبستگی یعنی توجه به دیگران و اتحاد قوا برای افزایش تاثیرگذاری شخصی برساند.

این هفت عادت، بسیاری از اصولِ پایه‌ای ِتاثیرگذاریِ انسان را دربر می‌گیرد. عادات هفتگانه، نشان‌دهنده درونی‌سازیِ اصولِ صحیحی است که براساس آن، شادیِ مداوم و موفقیت شکل می‌گیرد. سه عادت اول، اساس پیروزی‌هایِ شخصیِ ما هستند که چارچوبِ خصوصیاتِ شخصیتی‌مان را براساس آن پرورش می‌دهیم. سه عادت دوم، پیروزی‌هایِ همگانی هستند، یعنی موقعیت‌هایی که ما با دیگران همکاری می‌کنیم. آخرین عادت، در تمام زمینه‌ها، اثربخشیِ زندگیِ ما را بالا می‌برد. این هفت عادت، به شما مهارتی می‌دهند تا تمامِ سعی و کوشش خود را برای ساختنِ شخصیتی یکپارچه به کار بگیرید.

ثمره این هفت عادت، سازگاری با خودمان، عزیزانمان، دوستانمان و شرکای کاری‌مان است. ساخت شخصیتی کاملاً درست، سخت است، ولی غیرممکن نیست. چنین شخصیتی سریع شکل نمی‌گیرد. بلکه با تمرکز بر اصولی صحیح و توجه متعادل بین انجام و رشد توانایی‌هایمان، در وظیفه خلق زندگی‌ای موثر، سودمند و مسالمت‌آمیز قدرتمند می‌شویم.

ارسال پیام