رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه تختخوابت را مرتب کن - ویلیام مک ریون

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه تختخوابت را مرتب کن - ویلیام مک ریون

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
محمد جواد نعمتی شادن پژواک 52 0 - 0 از 0 رای 60

توضیحات

تختخوابت را مرتب کن- ویلیام مک رِیوِن

چیزهای کوچکی که می‌توانند زندگی شما و شاید حتی دنیا را متحول کنند

«چیزی که اینجا آغاز می‌شود، دنیا را متحول می‌کند». بر اساس تحقیقات، هر فرد معمولی در طول کل زندگی‌اش با بیش از ده هزار نفر روبرو می‌شود اگر هر یک از شما، زندگی فقط ده نفر را تغییر دهد، و هر یک از آن ده نفر هم زندگی ده نفر دیگر را تغییر دهند، با گذشت فقط پنج نسل، یعنی 125 سال، زندگی 800 میلیون نفر تغییر می‌کند.

کتاب حاضر، حاصل تلاش مک‌رِیوِن برای توضیح ده درسی است که در زمان آموزش خود در نیروی دریایی فرا‌گرفته است. همچنین او نحوه بهره‌گیری خود از این درس‌ها در مسیر  تبدیل شدن به انسانی که اکنون هست را شرح داده و برای اشاره به افرادی که با نظم، تلاش، ممارست، افتخار و شجاعت خود الهام بخش او بوده‌اند، به وقایع و داستان های کوتاه ارجاع می‌دهد. شما نیز می‌توانید سوای از جایگاه خود، برای پشت سر گذاشتنِ چالشهای زندگی، این درس‌ها را به کار ببندید.

مهم نیست زن هستید یا مرد. مذهب و قومیت شما مهم نیست. تفکرات ذهنی یا موقعیت اجتماعی شما اهمیتی ندارد. همه ما مشکلات مشابهی داریم و در این مسیر، درس‌هایی وجود دارد که به  پیروزی در کشمکش‌ها و پیشرفت در متحول کردن خود و جهان پیرامون‌ ما کمک می‌کند، و کاربردشان برای همه یکی است. 

 

ارسال پیام