رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه قوانین طبیعت بشر- رابرت گرین

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه قوانین طبیعت بشر- رابرت گرین

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
ثریا رضایی شادن پژواک 37 0 - 0 از 0 رای 41

توضیحات

قوانین طبیعت بشر-  رابرت گرین

"قوانین طبیعت بشر"،  کتاب تامل برانگیزی است که پس از مطالعه‌ا‌ش، احساسی دوگانه مابین ستایش و ترس و هراس از بشریت به شما دست می‌دهد. این کتاب، تنها در مورد جنبه‌های منفی طبیعت بشر نیست. بلکه برخی از صفات مثبتی را که همه‌ی ما باید از آنها سرمشق بگیربم، پوشش داده است.

به همان اندازه که ممکن است فکر کنیم از لحاظ تکنولوژیکی پیشرفته و مدرن شده‌ایم، طبیعت ما به همان اندازه‌ی اجدادمان نخستین و ابتدایی مانده است. این کتاب همچنین بر این نکته تأکید دارد که کودکی و تربیت شما، تأثیر عمده‌ای در رشد شخصیت شما دارد.

ما همه به نوعی عاشق خود هستیم، حالا حس برخی در این طیف عمیق‌تر از دیگران است. مأموریت ما در زندگی این است که با این خودپرستی یا عشق به خود کنار آمده و یاد بگیریم بیشتر به دیگران توجه کنیم. ما همچنین می‌بایست آن دسته از خودشیفته‌گان ِخطرناک ِمیانِ خود را به موقع بشناسیم، قبل از اینکه در دام نمایش‌های آنها افتاده و اسیر حسادت‌هایشان شویم.

هدفِ کتاب، نشان دادن ِبهترین و بدترین مسیرهای طبیعت بشر به شماست تا بیشتر از آنها آگاه شوید. 

رابرت گرین از خوانندگان می‌خواهد شخصیتشان را تحلیل کنند و ببینند که آیا به یک عیب یا نقص خاص دچار هستند یا نه و یاد بگیرند چطور آن را برطرف کنند. این کتاب طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می‌دهد، از مبحث تکامل گرفته تا معنویت، اقتصاد، سیاست و مذهب. گرین تمام این موضوعات را بهم پیوند زده تا نمایی از طبیعت بشر و اینکه چگونه خودمان را بهتر درک کنیم به تصویر بکشد.

اکنون زمان آن رسیده به منطق‌تان اجازه دهید تا همه چیز را تحت کنترل خود بگیرد. یاد بگیرید چگونه منطقی باشید و در مورد هرچیزی به خوبی فکر کنید.

ارسال پیام