رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه قانون موفقیت -ناپلئون هیل

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه قانون موفقیت -ناپلئون هیل

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
فاطمه آریانا شادن پژواک 24 0 - 0 از 0 رای 84

توضیحات

قانون موفقیت  - ناپِلئون هیل

راهنمایی ماندگار برای دستیابی به رویا و موفقیت

کتاب "قانون موفقیت" ، نوشته‌ی ناپِلئون هیل ، اصول و ارزش‌هایی را به اختصار شرح می‌دهد که تقریبا یک دهه بعد در مشهورترین اثر او، یعنی کتابِ "بیندیشید و ثروتمند شوید"، منتشر شد. با درک قدرتِ نامحدودِ ذهنِ انسان، همه می‌توانند به دورترین آرزوهای خود دست یابند. شادی و کامیابی، بدون توجه به جایگاه فرد در زندگی، دست‌یافتنی هستند. نیروی محرک سفر به سوی موفقیت، قدرتِ باور است.

موفقیت، با تعیین هدفی مشخص برای آینده شروع می‌شود. هدف باید عینی  و ملموس  باشد، بهتر است آن را با نوشتن تنظیم کنید. قدم بعدی آن است که باور داشته باشید که موفقیت حتمی است. قوه‌ی تخیل انسان، قدرت خارق‌العاده‌ای برای شکل دادنِ واقعیتِ مادی دارد. گام‌های عملی نیز ضروری هستند. عادت‌های خوب مانند سختکوشی، آراستگی و پس‌انداز کردن، عوامل کلیدی هستند. 

بزرگ‌ترین مانع موفقیت، ترس است. شش نوع ترس اصلی وجود دارد که باید بر آنها تسلط یافت؛ ترس از انتقاد، فقر، پیری، مرگ، از دست  دادن و بیماری. ترس باید از ذهن بیرون شود تا عملا بتوانیم به طور کامل بر هدف تمرکز کنیم. بهترین راه برای خلاص شدن از ترس‌ها این است که مستقیم با آن‌ها مواجه شویم و احساساتی را که القا می‌کنند و جایی را که از آن نشات می‌گیرند، بررسی کنیم.

 

 

ارسال پیام