رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک خاص بودن یا معمولی ماندن - گرنت کاردون

۵,۵۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک خاص بودن یا معمولی ماندن - گرنت کاردون

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
گرنت کاردون (Grant Cardone) شادن پژواک 214 3 - 0 از 0 رای 31

توضیحات

کتاب الکترونیک خاص بودن یا معمولی ماندن

 

گرنت کاردون

 

وسواس زندگی مرا نجات داد، زندگی شما را هم نجات خواهد داد

 

برای اینکه بفهمید من چطور تبدیل به یک آدم موفق شدم و پی به قدرت خارق العاده وسواس بردم، ابتدا باید این را برایتان تعریف کنم که چطور انکار و مبارزه با وسواس و دل مشغولی هایم زندگی ام را تباه کرده بود.

 

این از آن داستانهای جالب و تو دل برو نیست، بلکه برگرفته از زندگی واقعی خودم است. و اصلا هم تعجب نمی کنم اگر شباهت هایی نیز با زندگی هر یک از شماها داشته باشد. 

 

گرنت کاردون در کتاب خود این چنین می نویسد: من پدری نداشتم که بتواند مرا به ثروتی برساند و در بستن اولین قراردادم برای خرید ملک به من یک میلیون دلار قرض بدهد، از طریق معرفی من در باشگاه های برون شهری ارتباطات سیاسی مرا تقویت کند و یا شیوه های راه اندازی یک کسب و کار خوب را به من بیاموزد. 

 

والدین من فرزندان مهاجران ایتالیایی بودند که در اوایل دهه 1900 به آمریکا آمدند. پدر من اولین کسی بود که در خانواده شان به دانشگاه می رفت. او در جوانی بسیار بلند پرواز بود و روحیه کارآفرینی داشت و معتقد بود که رویای آمریکایی همیشه دست یافتنی ست. او کسب و کارش را با یک مغازه خواربارفروشی کوچک که به همراه مادرم اداره اش می کردند، شروع کرد.

 

دل مشغولی پدر همواره رسیدن به موفقیت بود و معتقد بود که مراقبت و رسیدگی به خانواده اولین وظیفه اوست. من از همان بچگی فهمیدم که تامین معیشت زندگی ما برای پدر در صدر الویت هایش قرار داشت: اینکه سقفی روی سر ما باشد، لباس و غذایمان فراهم باشد و در کنارش درس هم بخوانیم.  

 

چندین سال قبل از به دنیا آمدن من، پدر تصمیم گرفت که با چند تن از دوستانش یک شرکت بیمه عمر تاسیس کند. من دقیق نمی دانم که چه بر سر آن شرکت بیمه عمر آمد، اما شرکای پدر او را بیرون کردند و او در سیاه چاله ای از مشکلات گرفتار شد. پدرم در سن 42 سالگی و با داشتن سه فرزند که نیاز به مراقبت داشتند و همچنین دوقلوهایی که به زودی به دنیا می آمدند (من و برادر دو قلویم گری) از کار بیکار شده بود. او باید دوباره از صفر شروع می کرد. او تصمیم گرفت با اندک پولی که سرمایه گذاری کرده بود مجوز کارگزاری بورس را بگیرد و بدین طریق کار جدیدی را شروع کند. 

 

 

ارسال پیام