رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 53 1 - 0 از 0 رای 3199

توضیحات

کتاب الکترونیک مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

 

تصور کنید مرد‌ها از سیاره مریخ و زن‌ها از سیاره ونوس آمده‌‌اند. سال‌ها پیش روزی از روزها وقتی مریخی‌ها پشت تلسکوپ نشسته بودند و سایر سیارات را رسد می‌کردند، ونوس را کشف کردند. با دیدن ونوسی‌ها احساسی در آنان بیدار شد که قبلا هرگز آن را تجربه نکرده‌بودند.

 

مریخی‌ها به ونوسی‌ها دل باختند و چندی بعد با سفینه‌ای که اختراع کردند راهی ونوس شدند. ونوسی‌ها با آغوشی باز از مریخی‌ها استقبال کردند.عشق ونوسی‌ها و مریخی‌ها اعجاز گونه بود. آنان از با‌ هم بودن و از اینکه می‌توانستند در کنار هم کار کنند به وجد‌ آمده‌بودند.

 

آنان با آنکه از دو سیاره متفاوت بودند از تفاوت‌های همدیگر لذت می‌بردند و ماه‌ها وقت صرف کردند تا همدیگر را بشناسند و از نیاز، اولویت‌ها و  رفتارهای هم آگاه شوند. آنان سالها در هماهنگی و عشق با همدیگر زندگی کردند. 

 

978-622-6558-15-0    شماره شابک

 

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام