رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند - ادل فبر و الین مازلیش

۳,۵۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند - ادل فبر و الین مازلیش

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 77 1 - 0 از 0 رای 2307

توضیحات

کتاب الکترونیک چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

 

ادل فبر و الین مازلیش

 

بذر این کتاب زمانی کاشته شد که هر دوی ما مادران جوان بودیم که در جلسات مرحوم دکتر هِیم جینوت روان‌شناس کودک، شرکت می کردیم. بعد از هر جلسه، شگفت زده از قدرت مهارت های  ارتباطی تازه ای که آموختیم، به خانه برمی‌گشتیم و تأسف می خوریم برای سال هایی که به صورت حرفه ای من در دبیرستان‌های شهر نیویورک و اِلین در خانه های منطقه ی منهتن- نیویورک با کودکان کار می کردیم و از این آموخته‌ها بی‌بهره بودیم.

 

ما نمی توانستیم پیش بینی کنیم نخستین تجربه ها چه حاصلی در بر دارد. دو دهه بعد، کتاب هایی که برای پدران و مادران نوشته بودیم از مرز سه میلیون گذشت و به بیش از دوازده زبان زنده ی دنیا ترجمه شد. سخنرانی‌هایی هم که در همه ایالات امریکا و تقریباً در تمام استان های کانادا برگزار کردیم، شنوندگان مشتاق بی شماری را به خود جلب می‌کرد.

 

در سراسر جهان بیش از پنجاه هزار گروه، از نقاطی دور مثل کنیا، مالزی، نیوزلند از نوارهای صوتی و تصویری برنامه‌های کارگاه گروهی ما استفاده می کردند؛ و در تمام طول این دورة بیست ساله درباره‌ی آموزگارانی که در نتیجه ی شرکت در سخنرانی ها یا گذراندن دوره ای از کلاس ها یا خواندن یکی از کتاب های ما تغییراتی در آنان ایجاد شده بود، اخباری به گوشمان می رسید. بی‌شک، با تشویق مردم بر آن شدیم کتاب‌های مشابهی برای آن‌ها بنویسیم.

 

978-622-6558-12-9    شمار شابک

 

کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند - ادل فبر و الین مازلیش

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

ارسال پیام