رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

۳,۵۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) شادن پژواک 67 2 - 0 از 0 رای 3859

توضیحات

کتاب الکترونیک روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

 

اخیرا با یکی از دوستانم به نام جان گری در استرالیا بودیم. او نویسنده‌ی کتاب "مردان مریخی، زنان ونوسی" است و ما را از دو سیاره‌ی متفاوت می‌داند و از این جور حرفها.

 

او مرد شگفت‎‌آوری است، در آنجا خیلی به ما خوش گذشت. از من خواسته شده بود که در مورد روابط صحبت کنم و مقاله‌ای بنویسم. پس مقاله‌ای نوشتم که خیلی دوستش دارم، اسمش را گذاشتم "معشوق شما همان کسی است که نمی‌توانید تحملش کنید!" و همه فکر کردند "اوه، این دیگه چه جور حرف احمقانه‌ای است"

 

چون بیشتر افراد وقتی می‌گویند دارند دنبال معشوقه‌شان می‌گردند می‌گویند "بلاخره معشوق‌ام رو پیدا کردم و مثل هم فکر می‌کنیم و مثل هم رفتار می‌کنیم و هر دومان سبز را دوست داریم و سبزیجات مورد علاقه هر دومان مارچوبه است و وقتی او می‌خواهد حرفی بزند قبل از اینکه بتواند آن حرف را بزند من آن را می‌گویم و فکرهای مشابه می‌کنیم و هر دومان صبح زود بیدار می‌شویم و هر دومان مدیتیشن را دوست داریم و هر دومان یوگا را دوست داریم و هر دومان قارچ می‌خوریم و نحوه‌ی خوردنمان هم یکی است، درست همان جور که من ساقه‌اش را می‌بُرّم او هم آنها را می‌برد. خیلی جالب است این معشوق من است.

 

978-622-6558-03-7    شماره شابک

 

کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

ارسال پیام