رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

۳,۵۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) شادن پژواک 67 2 - 0 از 0 رای 3034

توضیحات

کتاب الکترونیک روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

 

اخیرا با یکی از دوستانم به نام جان گری در استرالیا بودیم. او نویسنده‌ی کتاب "مردان مریخی، زنان ونوسی" است و ما را از دو سیاره‌ی متفاوت می‌داند و از این جور حرفها.

 

او مرد شگفت‎‌آوری است، در آنجا خیلی به ما خوش گذشت. از من خواسته شده بود که در مورد روابط صحبت کنم و مقاله‌ای بنویسم. پس مقاله‌ای نوشتم که خیلی دوستش دارم، اسمش را گذاشتم "معشوق شما همان کسی است که نمی‌توانید تحملش کنید!" و همه فکر کردند "اوه، این دیگه چه جور حرف احمقانه‌ای است"

 

چون بیشتر افراد وقتی می‌گویند دارند دنبال معشوقه‌شان می‌گردند می‌گویند "بلاخره معشوق‌ام رو پیدا کردم و مثل هم فکر می‌کنیم و مثل هم رفتار می‌کنیم و هر دومان سبز را دوست داریم و سبزیجات مورد علاقه هر دومان مارچوبه است و وقتی او می‌خواهد حرفی بزند قبل از اینکه بتواند آن حرف را بزند من آن را می‌گویم و فکرهای مشابه می‌کنیم و هر دومان صبح زود بیدار می‌شویم و هر دومان مدیتیشن را دوست داریم و هر دومان یوگا را دوست داریم و هر دومان قارچ می‌خوریم و نحوه‌ی خوردنمان هم یکی است، درست همان جور که من ساقه‌اش را می‌بُرّم او هم آنها را می‌برد. خیلی جالب است این معشوق من است.

 

978-622-6558-03-7    شماره شابک

 

کتاب صوتی روابط عاشقانه برقرار کنید - وین دایر

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer)

 

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت آمریکا به دنیا آمد. پدرش ملوین لیله و مادرش هنزل ایرنه نام داشت. او بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرد. او در دانشگاه سنت جان به عنوان محقق کار می‌کرد.

 

وین دایر نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان "چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟" در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد. وین دایر در ۲۹ اوت سال 2015 در گذشت.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان عناوین وین دایر  را به  فارسی ترجمه و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  وین دایر  را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام