رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - وین دایر

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - وین دایر

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) شادن پژواک 57 2 - 0 از 0 رای 4175

توضیحات

کتاب الکترونیک زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - وین دایر

 

افرادی که طی سالها کارهای من را دنبال کرده‌اند می‌دانند که چیزهایی که در مورد آن صحبت می‌کنم واقعا انعکاس جایگاه من در یک برهه زمانی خاص را نشان می‌دهد. سیاست من همیشه این بوده که از ته دل در مورد جایی که هستم، و کارهایی که می‌کنم و چیزهایی که یاد گرفتم صحبت کنم.

 

اگر 20 سال پیش از من می‌پرسیدید که روی چه چیزی کار می‌کنید؟ جواب می‌دادم که کارم در مورد این است که فرد انتخاب کند که چه نوع انسانی می‌خواهد باشد. اگر 15 سال پیش از من می‌پرسیدید احتمالا می‌گفتم پیام من این است که قربانی نباشید. و اگر 10 سال پیش می‌پرسیدید به احتمال زیاد می‌گفتم در مورد خود شکوفایی است و اینکه یاد بگیرید در عالی‌ترین حد خود زندگی کنید.

 

اگر 8 سال پیش می پرسیدید حتی در مورد فرآیند روشنگری صحبت می کردم. و 4 سال پیش در مورد دگرگونی و جنبه‌ی الهی شما به عنوان یک انسان صحبت می‌کردم. حتی تا چند سال پیش نیز در مورد معجزه و ایجاد سحر در زندگی‌تان بوسیله سفر به درون حرف می‌زدم.

 

و امروز در این برهه از زندگی‌ام، در این سن در مورد اینکه چگونه می‌توانید بوسیله‌ی مراقبه سرنوشتتان را بسازید و نیز در مورد اینکه هر کدام ما در درون خود یک قدرت الهی داریم و بعد متوجه می‌شویم که آن قدرت انرژی‌ای است که به تمام چیزهای این دنیا مرتبط است و خودمان را تسلیم آن می‌کنیم. بین روشنگر بودن و در مورد روشنگری دانستن تفاوت وجود دارد.

 

 978-622-6558-02-0    شماره شابک

کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - وین دایر

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

ارسال پیام