رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک 101 روش برای تغیر زندگیتان - وین دایر

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک 101 روش برای تغیر زندگیتان - وین دایر

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) شادن پژواک 38 1 - 0 از 0 رای 4326

توضیحات

کتاب الکترونیک 101 روش برای تغیر زندگیتان - وین دایر

 

تغییر ساختار زندگیتان آنقدر قدرتمند و هیجان‌انگیز است که باید آن را متقبل شوید. درباره‌ی کلمه تغییر ساختار فکر کنید. آن را به دو کلمه تقسیم کنید.

 

قسمت دوم کلمه ساختاراست، به معنای جهان فیزیکی که در آن زندگی می‌کنید و همه‌ی محدودیت‌هایی که در زنگیمان تجربه می‌کنیم است، ساختارما این است. بدن ماست. و بعد کلمه‌ی تغییر، پیشوندی است که در جلوی کلمه‌ی ساختار ما قرار می‌گیرد. پیشوند تغییر به معنای رفتن به فراتر، صعود کردن به بالا، رفتن به  ماوراء، بنابراین تغییر ساختار به معنای حقیقی یعنی فراتر رفتن از ساختارتان است.

 

یعنی فراتر رفتن از محدودیت‌های بدن. در این نوار 101 ایده ویژه ارائه می‌دهم که می‌توانید هر روز برای تغییر یا فراتر رفتن از ساختار و زندگیتان استفاده کنید. تغییر زندگیتان فرایندی بسیار پیچیده و سخت نیست. می‌تواند در هر لحظه از زندگیتان رخ دهد و همانطور که این کتاب را میخوانید ، راه‌های بسیار زیادی وجود دارد تا از آن‌ها استفاده کنید.

 

ممکن است شما بخواهید هر روز فقط به یک ایده عمل کنید و اجازه دهید تا کم کم ملکه ذهنتان شود و هر روز صبح بارها و بارها روی آن فکر کنید یا شاید بخواهید 10 تا از آن را بخوانید و اجازه دهید تا فقط به گوشتان خورده باشد و سپس دوباره برگردید و مجدداً و مجدداً گوش دهید. 

 

978-622-6558-01-3     شماره شابک

 

کتاب صوتی 101 روش برای تغییر زندگیتان - وین دایر

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

ارسال پیام