کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه راز – راندا برن

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه راز – راندا برن

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
راندا برن شادن پژواک 38 0 - 0 از 0 رای 309

توضیحات

راز – راندا برن

 

به طور خلاصه، هر آنچه در زندگیِ ما اتفاق افتاده است و مهمتر از همه، آنچه در زندگیِ ما اتفاق خواهد افتاد، توسط خودِ ما، جذب و فراخوانده می‌شود. این شرحِ طرحِ اصلیِ کتاب، یعنی قانون جذب است.

کتاب راز، فرمولی به ظاهر ساده برای اِعمال قانون جذب در زندگی‌مان ارائه می‌دهد:

"درخواست کن، باور داشته باش، به خواسته‌ات برس"

این روش ساده، قانون جذب را به ابزاری کارآمد برای خوشبختی و موفقیت تبدیل می‌کند. "درخواست کنید" به معنای گفتن خواسته‌مان به کائنات می‌باشد. "باورداشتن" به این معنی است که باید اعتماد به نفس داشته باشید تا کائنات خواسته‌تان را برآورده کند، و "رسیدن به خواسته" نیز به آن معنی است که باید آماده باشید تا خواسته‌ی خود را هنگامی که تحقق یافت، بپذیرید و شکرگذاری مناسب را به جا آورید تا اطمینان حاصل کنید که انرژیِ مثبت در جهان ادامه خواهد یافت. مشارکت‌کنندگان مختلف رویکرد سه‌گانه‌ی خاص خود را دارند.

افکارِ ما نوعی قدرتِ مغناطیسی دارند و مغزمان توانایی انتشارِ فرکانس‌های مثبت یا منفی دارد. کائنات- افکارمان را جذب می‌کند و توسط آنها به ما نعمت (یا مصیبت، درصورت منفی بودن افکار) می‌دهد.

قانون جذب می‌تواند هر آنچه را که می‌خواهید، مانند سلامتی، ثروت و خوشبختی، برایتان فراهم کند. شما می‌توانید هرکاری بخواهید انجام دهید، هرکسی که بخواهید باشید و هرآنچه را بخواهید، داشته باشید. مهم نیست این خواسته‌ها چقدر زیاد باشند- می توانید همه‌شان را داشته باشید.

ارسال پیام