کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه میلیاردر شدن - مارتین فریدسون

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه میلیاردر شدن - مارتین فریدسون

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
کوین هورسلی شادن پژواک 38 0 - 0 از 0 رای 299

توضیحات

میلیاردر شدن - مارتین فریدسُون

استراتژی‌های اثبات شده از زبان غول‌های ثروت‌آفرینی

صرفا تمایل به جمع‌آوری ثروت به اندازه کافی، انگیزه‌ای قوی نیست. موفقیت به احتمال بیشتر به افرادی می‌رسد که از انباشت ثروت و نه صِرفا داشتن آن، رضایت ذاتی و درونی کسب می‌کنند.

حتی اگر هدف خود را تا حد یک میلیارد دلار تعیین کرده‌ باشید، در صورت به کار گرفتن این استراتژی‌ها و اصول مطرح شده در این کتاب، شانس خود را برای رسیدن به ثروت شخصی بهبود خواهید داد. صِرِف آرزو کردن برای ثروتمند شدن، راحت است. محبوبیت لاتاری‌ها ثابت می‌کند که میلیون‌ها نفر می‌خواهند ثروتمند باشند. با این حال، تنها چند صد نفر در سراسر دنیا میلیاردر هستند. این نشان می‌دهد که متمرکز کردن تمام ذهنتان و تصمیم‌گیری قاطع برای ثروتمند شدن، یک موضوع کاملاً متفاوت است. تصمیم خالصانه برای تبدیل شدن به یک میلیاردر به معنی این است که خودتان را با تمام وجود به این هدف اختصاص دهید. این به معنای آن است که تمام اهداف دیگر را زیر چتری برای جستجوی همه‌جانبه برای ثروت ببرید.

اغلب، نوآوری در کسب‌وکار نه به معنی داشتن ایده¬ای مبتکرانه، بلکه به معنای اجرای یک ایده‌ی خوب، بهتر از رقبا است. میلیاردرها اغلب وضعیت فعلی را با انجام کاری بهتر از هرکس دیگر زیرورو می‌کنند. 

ارسال پیام