کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه افراد موفق چگونه فکر می‌کنند - جان مکسول

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه افراد موفق چگونه فکر می‌کنند - جان مکسول

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان مکسول (John Maxwell) شادن پژواک 19 0 - 0 از 0 رای 275

توضیحات

افراد موفق چگونه فکر می‌کنند - جان مکسول

افکارتان را تغییر دهید، زندگی‌تان را تغییر دهید

داشتن یک زندگی شاد، در گرو یادگیری تفکر متواضع و تفکر مشارکتی است. باید به جای پیشی گرفتن از دیگران، بپرسیم که برای دیگران و با دیگران قادر به انجام چه کارهایی هستیم. این به این معنی است که ذهن خود را به سمت خلاقیت و اجتناب از جمعیت هدایت کنید. هنگامی که این کار را شروع کردید، ذهن خود را برای موفقیت آماده خواهید کرد.

همیشه بهتر است بخشی از یک چیز فوق‌العاده باشید تا این‌که فقط خودتان عالی باشید. تلاش برای داشتن ذهنیت مبتنی بر همکاری، به جای رقابت، مهم است. همکاری زمانی اتفاق می‌افتد که هدف شما به جای برتری داشتن بر دیگران، جهت تکمیل کردن ایده‌های آنان باشد.

بهترین متفکران به دنبال تنها یک پاسخ نیستند، آن‌ها به دنبال بهترین پاسخ از میان سایر پاسخ‌‌ها هستند. پاداش اضافه این کار به شما کمک خواهد کرد تا یک برنامه پشتیبان برای حل کردن راه‌حل ایده‌آل خود بسازید. تفکر خلاقانه هم‌چنین باعث می‌شود که شما و ایده‌هایتان جذابیت بیشتری برای افراد دیگر داشته باشید.

متفکران کل‌نگر همیشه دنبال فرصت‌هایی برای یادگیری هستند. آن‌ها به طور مداوم درحال بازدید از مکان‌های جدید، ملاقات با افراد جدید و پروراندن مهارت‌های جدید هستند. هر کسی می‌تواند یاد بگیرد که خلاقانه فکر کند، لازمه آن تکنیک‌هایی صحیح و کمی تمرین است.بیوگرافی جان مکسول را با کلیک بر روی لینک مطالعه کنید. 

ارسال پیام