کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه فرایادگیری - اسکات یانگ

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه فرایادگیری - اسکات یانگ

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
اسکات یانگ شادن پژواک 33 0 - 0 از 0 رای 37

توضیحات

فرایادگیری - اسکات یانگ

تسلط بر مهارتهای سخت، پیشی گرفتن در رقابت و سرعت بخشیدن به شغل خود

نکته‌ی مهم در فرایادگیری، صرفا داشتنِ دلیلی کاربردی نیست، بلکه انگیزه اصلی شما اشتیاق به آموختن است. وقتی به این شیوه عمل کنید، خیلی چیزها را می‌توانید تنها با کمک خودتان یاد بگیرید. باید زمان مناسبی را صرف کنید. می‌توان آن را بصورت پاره وقت یا چند هفته کار فشرده انجام داد. این بستگی دارد که برنامه‌ی شما چگونه است و برای بکار گرفتن خودتان چقدر زمان دارید.

فرایادگیری در اصل به شما یاد می‌دهد که یک مهارت جدید را با سریع‌ترین روش ممکن یاد بگیرید. دقیقاً مانند افرادی که با گذراندن وقت در یک کشور، زبان آن را یاد می‌گیرند، فرایادگیری، به معنای غوطه‌ور کردن هرچه بیشتر  خود در آن مهارتی است که جست و جو می‌کنید و می‌خواهید یاد بگیرید. با این وجود روشی که در مدرسه آموخته‌ایم، ممکن است مؤثرترین روش یادگیری نباشد.

در این کتاب روش‌های زیادی وجود دارد که ایده‌های سنتی شما را در مورد یادگیری به چالش می‌کشد. توجه داشته باشید که نویسنده می‌داند یادگیری به روش‌های بسیار متفاوتی انجام می‌شود و شما را ترغیب می‌کند چیزهایی را پیدا کنید که برایتان مفید باشد. سپس، به شما نشان می‌دهد که چگونه می-توانید موانع را تحت فشار قرار دهید تا بتوانید به تسلطی دست یابید که شاید قبلا دست یابی به آن در مدت زمان کوتاه برایتان غیر ممکن بوده است. 

مهم نیست یک شخص دوست دارد چه مهارتی را بیاموزد، اگر از نکات مربوط به فرایادگیری استفاده کنید، خودتان را برای رسیدن به موفقیت آماده کرده‌اید. حتی اگر شما در مورد مهارتی که می‌خواهید بیاموزید اطلاعات کاملی ندارید، فرایادگیری به شما چیزهای بیشتری در مورد خودتان و نحوه مواجه شدن با مشکلات روزانه می‌آموزد. سخت‌کوشی در امور دشوار، در کلِّ زندگی شما، مزایای ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت.

ارسال پیام