کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه اوج کامیابی - برایان تریسی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه اوج کامیابی - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 46 0 - 0 از 0 رای 526

توضیحات

اوج کامیابی - برایان تریسی

استراتژی‌ها و مهارتهایی که قدرتهای پنهانی شما را برای موفقیت آزاد می‌کند

میزان دستاوردهای فردی، مبتنی بر دستیابی به منابع و توانایی‌های پنهان در وجودتان است که در نهاد بشر وجود دارند. بین کیفیت افکار شما و کیفیت زندگیتان، رابطه مستقیمی وجود دارد. در واقع دستاوردها و شرایط زندگیتان بازتاب دقیقی از آن چیزیست که بیشتر اوقات به آنها فکر می‌کنید. کیفیت تفکر شما در نهایت کیفیت زندگیتان را تعیین می‌کند.

خوشحال‌ترین افراد در جهان کسانی هستند که بطور مستمر در پی راههایی برای نشان دادن عشق، مهربانی و محبت به اطرافیان هستند. عشق، قدرتمندترین نیرو در جهان و کلید تحقق توانایی شماست.

عشق، جزءِ جدایی‌ناپذیر زندگی شما در دستیابی به موفقیت است. این بخش جدایی‌ناپذیر، در همه بخش‌های موفقیت نقش دارد.

یک فرد موفق، در واقع آرامش خاطر خود را به حدی می‌رساند که بتواند خود و دیگران را دوست داشته باشد. عشق پایه و اساس سلامتی، انرژی و نیروی اصلی روابط پایدار و با معناست. همه افراد موفق کاری را انجام می‌دهند که دوست دارند. اگر عاشق کار و زندگیتان باشید، فقط به اهداف خودتان می‌پردازید. همچنین عشق کمک می‌کند تا مسایل را بهتر درک کنید و به سطح بالایی از خوشبختی برسید.

پایه و اساس واقعی بدست آوردن یک شغل شاد و کسب موفقیت در زندگی، این است که ذهن خود را با اندیشه‌هایی سرشار از عشق، شفقت و بخشش پر کنید. این اصل در هر سیستمی برای موفقیت نتیجه‌بخش است.

کتاب های مشابه

ارسال پیام