کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه اهداف - برایان تریسی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه اهداف - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
کوین هورسلی مهسا شاملو شادن پژواک 47 00 - 0 از 0 رای 544

توضیحات

اهداف 

برایان تریسی

چگونه به هر آنچه می‌خواهید دست پیدا کنید- سریعتر از آن چیزی که فکر می‌کردید

صرف نظر از آنچه  تاکنون در زندگی به دست آورده‌اید، محدودیتی در مورد آنچه  می‌توانید در آینده به دست آورید وجود ندارد. تنها محدودیت‌ در این زمینه، همان چیزهایی است که به خود تحمیل می‌کنید.

کلید داشتن زندگی شاد این است که احساس کنید هر روز در حال پیشروی به سمت اهدافی هستید که به آن‌ها علاقه و اشتیاق دارید. مسئولیت زندگی خود را به عهده بگیرید. از این لحظه به بعد، مسئولیت هر آنچه  که به آن فکر می‌کنید، می‌گویید و انجام می‌دهید را به عهده بگیرید و در مسیر رسیدن به اهداف خود باشید.

زمان و زندگی شما، دارایی‌های ارزشمندی هستند که جایگزین ‌ناپذیرند. با یادگیری چگونگی هدف‌گذاری و سپس دنبال کردن آن‌ تا جایی که محقق شوند، می‌توانید بیش از آنچه که تصور می‌کردید نتیجه به دست آورید. تمام آنچه  که لازم است این است که شما اصول هدف‌گذاری مؤثر را بفهمید و سپس آن را  به کار ببرید. هیچ محدودیتی برای آنچه  که می‌توانید بدست آورید نیز وجود ندارد. این یکی از بزرگترین اکتشافات است.

موفق‌ترین افراد، آینده‎محور هستند. آن‌ها تصویری از آنچه  که می‌خواهند انجام دهند، دارند و سپس هر چیزی را که برای انجام آن نیاز است جمع‌آوری می‌کنند. هرچه دیدگاه شما درباره آینده دقیق‌تر و روشن باشد، میزان انگیزه بخشیدن به آن بیشتر خواهد بود.

هر چه نسبت به آینده بلند‌‌مدت خود آگاه‌تر و شفاف‌تر باشید، با سرعت بیشتری مردم و موقعیت‌ها را به زندگی خود جذب خواهید کرد تا آینده را به واقعیت تبدیل کنید. هرچه بیشتر در مورد این‌که چه کسی هستید و چه چیزی می‌خواهید واقع‌‌بین باشید، بیشتر و سریع‌تر به آن دست خواهید یافت.

وقتی اهداف و آرمان‌های واضح و هیجان‌انگیزی داشته باشید، احساس خرسندی بیشتری نسبت به خود و دنیا خواهید داشت. هر روز احساسی درونی به شما برای بیدار شدن و رفتن انگیزه می‌دهد. زیرا هر قدمی که برمی‌دارید شما را به سمت آنچه  که برایتان مهم است سوق می‌دهد.

کنترل زندگی خود را کاملاً به دست بگیرید. هرگز این را به دیگران یا اتفاقات تصادفی واگذار نکنید. با هدف‌گذاری، شما بیشتر از این‌كه به اشتباهات گذشته بپردازید، باید در مورد آینده شوق داشته و محتاط باشید. فقط انجام این کار است که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید.

در هدف‌گذاری و دستیابی به آن خبره شوید. این تمام چیزی است که باید بدانید و انجام دهید.

کتاب های مشابه

ارسال پیام