کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه انسان برای فروش - دنیل پینک

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه انسان برای فروش - دنیل پینک

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
دنیل پینک شادن پژواک 25 0 - 0 از 0 رای 553

توضیحات

انسان برای فروش

دنیل پینک

حقیقت شگفت آور در مورد ترغیب دیگران

همه ما، تقریباً در تمام جنبه های زندگیمان، قصد ترغیب کردن دیگران را داریم؛ اساساً در حال فروختن ایده ها و افکارمان به اطرافیان، کارفرمایان، همکاران، خانواده و دوستانمان هستیم. این مسئله، بخشی از آرایش ژنتیکی ما هست و خواهد بود و برای تکامل یافتن به موجودات اجتماعی سازنده، ما مجبور بودیم تا هنر تعاملات انسانی شامل ارتباط، توافق و مذاکره آزاد را به خوبی یاد بگیریم.

همه ما  در کار فروش هستیم، چه سخنران عمومی باشیم، چه معلم، چه دکتر و چه راننده تاکسی. حتی والدینی که  قصه ای جدید را برای کودکشان تعریف می کنند نیز در کار فروش هستند. عملاً هر لحظه ی بیداری ما، برای شرکت کردن در نوعی تعامل اجتماعی صرف می شود. این کتاب ، پُر است از ایده های نو برای چگونگی برقراری ارتباط موثر در دنیای جدید با فناوری پیشرفته و اطلاعات سرریز شده و اینکه چگونه می توانیم از این دانش برای به آرامی ترغیب کردن دیگران به سمت دیدگاه خود، استفاده کنیم.

فرضیه ی کتاب " انسان برای فروش "،  نوشته دنیل اچ پینک، این است که همه افراد، و نه فقط فروشندگان، برای فروش زاده شده‌اند. بیشتر تعاملات انسان را می توان به عنوان فروش چیزی توصیف کرد و این کتاب ابزارهای استفاده شده توسط مردم برای فروختن یا "ترغیب کردن دیگران" را توصیف کرده که پینک از آنها به عنوان نحوه ی فروش موفق یاد میکند.

از تعاملات با دوستان و خانواده، کارفرمایان، همکاران و حتی حرفه ای هایی که در دامنه تجربه و تخصص شما نیستند.

از هر نُه نفر شهروند، یک نفر در کار فروش است؛ ولی هشت نفر دیگر نیز، در زندگی روزانه خود، در فعالیتهایی مثل فروش، فعالیت می کنند که دنیل اچ پینک  این فعالیت ها را "فروش های بدون فروختن" می‌نامد.  

اقتصاد امروز از نظر استخدام و اشتغال کاملا بی رحمانه است و به سمت ایده خود اشتغالی می روند. با شروع خود اشتغالی یا کارمندی برای کسب و کاری کوچک، ماهر شدن در فروش و ترغیب دیگران برای ادامه کار، ضروری شده است.

ارسال پیام