کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه سختی کارهای سخت - بن هارویتز

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه سختی کارهای سخت - بن هارویتز

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
بن هارویتز شادن پژواک 51 0 - 0 از 0 رای 19

توضیحات

سختی کارهای سخت - بن هارویتز 

راه انداختن کسب‌وکار در شرایط نامساعد

تعیین هدفی بزرگی و به‌کارگیری کارکنان‌ برای به‌‌دست‌آوردن آن، کار سختی نیست؛ کار سخت وقتی است که هدف را از دست می‌دهید و باید تعدیل نیرو کنید. استخدامِ نیرو‌یِ خوب یا چیدن ساختارِ سازمانی، کار سختی نیست؛ مشکل، سروکار داشتن با افرادی است که سخت می‌شود با آن‌ها کار کرد. سختیِ کار، برقراری ارتباط بین آدم‌ها در قالبِ ساختارِ طراحی شده است.

کتاب سختی کارهای سخت، نوشته بِن هارُویتز، کارآفرین، مدیرعامل و سرمایه‌گذار خطرپذیر، درس‌های مفیدی را که از زندگی حرفه‌ای‌اش یاد گرفته، با شما در میان  می‌گذارد تا کمک کند از پس‌کارهای سخت بر‌بیایید. این کتاب انگیزه‌ای برای افرادی است که درگیرِ راه‌اندازیِ کسب‌وکاری فناورانه هستند.

یک شرکت در مدت فعالیت خود، چالش‌های فراوانی را تجربه می‌کند و وظیفه‌ی شما به‌عنوان مدیرعامل، گرفتن تصمیمات درست و شجاعانه است. مدیرعامل بودن، یعنی مواجه‌شدن با مشکلات. اگر به‌اندازه‌ی کافی قوی نباشید، تلاشتان به شکست ختم می‌شود. مدیران‌عامل، باید مشکلات شرکت را شفاف‌سازی کنند.

مدیرعامل بودن یعنی؛ روبرو شدن با شرایطی که هیچ جواب درستی برایشان وجود ندارد. این اولین قانون مدیرعاملی است: هیچ قانونی وجود ندارد.

گرفتن تصمیمات سخت و درست، شجاعتان می‌کند. وقتی تصمیمات ساده و غلط می‌گیرید، ترسو می‌شوید. 

درس مهم برای کارآفرینان این است که، کارهای سخت، سخت می‌مانند. سخت‌اند، چون میان‌بر یا دستورالعملی برایشان وجود ندارد. پس، چالش را بپذیرید.

 

ارسال پیام