کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه بهشت برین حقیقت دارد - ایبن الکساندر

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه بهشت برین حقیقت دارد - ایبن الکساندر

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
ایبن الکساندر شادن پژواک 31 0 - 0 از 0 رای 24

توضیحات

بهشت برین حقیقت دارد - ایبن الکساندر

سفر یک جراح مغز و اعصاب به زندگی پس از مرگ

از زمان آغازِ ثبتِ تاریخ، انسان‌ها به دنبال کشف منبع الهی بوده و معنی آگاهی و واقعیت را به پرسش کشیده اند. کتاب ” بهشت برین حقیقت دارد“ ، شرحی شگفت‌انگیز از سفر دکتر ایبن الکساندر به زندگی پس از مرگ و پاسخ‌هایی است که او در طول مسیر یافته است که زندگی‌ او را تغییر داد.

این تجربه به صورت مداوم، دیدگاه‌های علمی و معنوی دکتر ایبِن الکساندر را عوض کرده و اولویت‌های زندگی اش را تغییر داده است. در حالی که الکساندر در کما بود و مغزش از کار افتاده بود، آگاهیِ او به یک سفر معنوی رفت که او را مستقیماً به حضور خداوند برد. الکساندر که خود جراح اعصاب بود و درکی علمی و عمیق در مورد چگونگیِ کارکردِ مغز داشت، پس از تجربه‌ی نزدیک به مرگش، دیدگاه علمی و معنوی‌اش درمورد زندگی را کاملاً تغییر داد.

سفر الکساندر به زندگیِ پس از مرگ، ‌زندگی او را در مسیر جدیدی قرار داده و الهام‌بخش او در نوشتن کتاب بوده است. او می‌گوید مأموریتش در زندگی این است که سه واقعیتِ اساسی‌ای را که از تجربه‌ی پس از مرگش آموخته با دیگران به اشتراک بگذارد: هدیه ی خداوند عشقی بی‌قید و شرط است، همه‌ی ما ذاتاً به جهانی بی‌پایان متصل هستیم و اعتقاد، نیروی قدرتمندی برای بهبودی و خوشحالی است.

از زمان نشر کتاب ” بهشت برین حقیقت دارد " در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲، این کتاب به صورت گسترده‌ای در سرتا‌سر دنیا مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. این کتاب از زمان انتشار،‌ تقریباً ۶ ماه در لیست پرفروش‌ترین‌های مجله‌ی نیویورک تایمز قرار داشت. 

ارسال پیام