کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه نوآوران - آدام گرانت

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه نوآوران - آدام گرانت

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
آدام گرانت شادن پژواک 49 0 - 0 از 0 رای 28

توضیحات

نوآوران - آدام گرانت

انطباق‌ناپذیران چطور جهان را به حرکت در می آورند

"نوآوران" کتابی است درباره اینکه چطور هر فردی می تواند مبتکر باشد. ابتکار و نوآوری چیزی نیست که مختص افراد جاه طلب یا استعدادهای منحصر به فرد یا خلق و خوی خاص باشد. همه چیز با زیر سوال بردن وضع موجود و سپس اقدام برای بهبود و تغییر آن، شروع می شود. این زیر سوال بردن و تغییر وضعیت، نه تنها جهان را به جای بهتری تبدیل می کند، بلکه زندگی پر معناتر و فوق العاده ای به ما می بخشد.

نوآوران چه کسانی هستند؟ چه کاری انجام می دهند؟ آنها چقدر با سایر مردم و جهان متفاوت هستند؟ اولا، نوآوران افرادی انطباق ناپذیر هستند. آن ها همیشه وضعیت جامعه را به چالش می کشند و می خواهند جهان را به جایی بهتر تبدیل کنند. علاوه بر این، نوآوران ریسک می کنند. آن ها سخت کار می کنند و تولیدکننده هستند. اغلب اوقات، نوآوران، شورشی نامیده میشوند.

"نوآوران" با استفاده از روشی دقیق و بسیار پر جزئیات به ما نشان میدهد که هر کسی می‌تواند مبتکر باشد. نویسنده، صادقانه زمان و تلاش زیادی صرف کرده تا تمام جنبه های داشتن ابتکار را توضیح دهد. بنابراین "نوآوران" کتابی است که همه باید بخوانند: مخصوصا کسانی که می خواهند بدانند مبتکر بودن واقعا به چه معناست و به چه چیزی نیاز دارد. 

"نوآوران" کتابی نوشته آدام گِرانت و یک اثر مفصل و قانع کننده در مورد افراد مبتکر است. 

ارسال پیام