کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه بازیکن تیمی ایده‌آل - پاتریک لنچیونی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه بازیکن تیمی ایده‌آل - پاتریک لنچیونی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
پاتریک لنچیونی شادن پژواک 21 0 - 0 از 0 رای 540

توضیحات

بازیکن تیمی ایده‌آل - پاتریک لنچیونی

چگونگی تشخیص و پرورش سه فضیلت بنیادین در کار گروهی

کتاب " بازیکن تیمی ایده‌آل " نوشته‌ی پاتریک لِنچیُونی، بیان می‌کند که برای موفقیت- به خصوص در یک محیط کاری- فرد باید بازیکن تیمی باشد. رهبران مشاغل باید بتوانند بازیکنان تیمی را شناسایی و استخدام کنند تا بهترین مزیت ممکن را نسبت به رقبایشان داشته باشند و از تمام مزایای کار گروهی استفاده کنند. بازیکنان تیمی ایده‌آل، سه فضیلت بنیادین دارند: آن‌ها مشتاق، فروتن و باهوش هستند.

الگوی بازیکن تیمی ایده‌آل، نه تنها برای استخدام افراد جدید، بلکه برای ارزیابی و توسعه‌ی حرفه‌ی کارمندان موجود نیز قابل استفاده است. واضح است که شناسایی و پاداش دادن به این سه فضیلت، راهی است برای تبدیل کار گروهی به ستون فقرات فرهنگ یک سازمان، این امر نه تنها برای کارمندان؛ بلکه برای فروشندگان، شرکا و مشتریان نیز، مفید است.

فرهنگ سازمانی بازتابی از ارزش‌های سازمان، هم از نظر تئوری و هم از نظر عملی است. دائمی ساختن فرهنگ اصیل یک شرکت، در درجه اول با شناسایی، استخدام و حفظ کارمندانی حاصل می‌شود که از آن فرهنگ پشتیبانی و آن را تقویت می‌کنند،. بدون در اختیار داشتن ِافراد «مناسب»، اثر هرگونه سیاست یا زیرساخت به شدت به خطر می‌افتد.

ضوابط بازیکن تیمی ایده‌آل، برای اولین بار در هنگام استخدام کارمندان جدید در یک سازمان می‌تواند اعمال شود. همچنین می‌توانند هنگام ارزیابی و توسعه کارمندان فعلی مورد استفاده قرار گیرند.

ارسال پیام