کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه ماندگار - جیمز کالینز

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه ماندگار - جیمز کالینز

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جیم کالینز شادن پژواک 46 0 - 0 از 0 رای 69

توضیحات

ماندگار 

جیمز کالینز

عادات موفق شرکت‌های چشم‌اندازگرا

جمیز کالینز بعد از انتشار کتاب "از خوب به عالی" که یکی از پروفروش ترین کتاب های کسب و کار می‌باشد اینبار در کتاب ماندگار به تجزبه و تحلیل شرکت‌هایی می‌پردازد که در بلند مدت به موفقیت رسیده‌اند. 

سازمان‌هایی که در بلندمدت موفق هستند، از توانایی تغییر و تکامل دایمی و فراتر رفتن از محصولات کنونی تولیدی، به سمت تولید محصولات در حوزه های جدید و ناشناخته بازار، برخوردارند. یک شرکت چشم‌اندازگرا بایستی هم ایدئولوژی‌ای مرکزی و هم اشتیاقی خستگی‌ناپذیر برای پیشرفت داشته باشد. 

خلق شرکتی ِموفق و معتبر که رشد کرده و پیشرفت داشته باشد، چشمگیرترین دستاورد در جهان کسب‌وکار تلقی می‌شود. بهترین شرکت‌ها در تاریخ، شرکت‌های چشم‌اندازگرا هستند. 

منظور از شرکت‌های چشم‌اندازگرا، شرکت‌های برتری است که در هر یک از زمینه‌های کسب‌وکار مشغول به فعالیت می‌باشند. این شرکت‌ها در سطح بین‌المللی وجهه شناخته‌شده‌ای دارند، به نحوی که در زمینه انتخابی خود به تعالی دست یافته‌اند.

 شرکت‌های چشم‌اندازگرا در مدت زمانی طولانی عملکردی عالی از خود نشان داده‌اند، و چرخه‌های زندگی محصولات متعدد و نسل‌های متعددی از رهبران فعال را به خود دیده‌اند. 

شرکت‌های چشم‌اندازگرا واقعیت را نادیده نمی‌گیرند. بلکه به جایش، تمرکز خود را بر روی اتخاذ کردن شیوه‌های کسب و کاری می‌گذارند که با ایدئولوژی‌ها و جاه‌طلبی‌های کسب‌وکاری‌شان تجانس داشته باشد.

ارسال پیام