کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه همسایه میلیونر - توماس استنلی و ویلیام دانکو

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه همسایه میلیونر - توماس استنلی و ویلیام دانکو

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
توماس استنلی فاطمه امینی شادن پژواک 29 0 - 0 از 0 رای 42

توضیحات

همسایه میلیونر 

توماس استنلی و ویلیام دانکو

رازهایی در مورد ثروتمندان که شما را شگفت زده می کنند

ثروتمند شدن نیازمند نظم، ازخودگذشتگی و کارِ سخت است .بیشتر کسانی که میلیونر نیستند تصور می کنند میلیونر بودن یعنی پول داشتن به اندازه ای که هرگز نگران هزینه‌های زندگی، نباشید. ولی بیشتر میلیونرها برای هزینه‌های زندگی به دقت برنامه‌ریزی می‌کنند و خیلی کمتر از میزان درآمدشان خرج می‌کنند. بیشتر ثروتمندان برای پول ارزش قائل اند، زندگی پر زرق و برقی ندارند.

اساس هر برنامه ای برای ثروتمند شدن محافظت از پول است. یعنی تمرکز بر روی بودجه و برنامه‌ریزی برای اطمینان یافتن از اینکه همه‌ی خانواده به طور مداوم کمتر از درآمدشان خرج می‌کنند

رسیدن به درآمد بیشتر، راحت‌تر از ثروت‌اندوزی است. بیشتر مردم بر روی رسیدن به درآمد بالا تمرکز می‌کنند. میلیونرهای واقعی هم اینکار را انجام می‌دهند، اما آن‌ها از تمام ارزش درآمدشان استفاده می‌‌کنند؛ به این ترتیب که کمترین میزان ممکن را برای هزینه‌های زندگی‌شان کنار می‌گذارند و باقی مانده‌ی پول را سرمایه گذاری می‌کنند. آن‌ها به جای مصرف محور بودن، ثروت محور می‌شوند.

اگر هدف‌تان رسیدن به امنیت مالی است، به احتمال زیاد به آن دست پیدا خواهید کرد، اما اگر انگیزه‌تان پول درآوردن برای داشتن زندگی خوب است، هرگز به آن نخواهید رسید. پول هرگز نباید ارزش‌های کسی را تغییر دهد. پول درآودن تنها کارنامه است. روشی برای سنجیدن عملکرد شما.

ارسال پیام