کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه 100 قانون شکست ناپذیر موفقیت در کسب ‌و ‌کار و زندگی - برایان تریسی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه 100 قانون شکست ناپذیر موفقیت در کسب ‌و ‌کار و زندگی - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 49 0 - 0 از 0 رای 593

توضیحات

100 قانون شکست ناپذیر موفقیت در کسب ‌و ‌کار و زندگی 

برایان تریسی

موفقیت، در تجارت و زندگی، تماما قابل پیش‌بینی است. این امر هیچگاه رویدادی تصادفی و شانسی نبوده است. موفقیت همیشه نتیجه‌ی مستقیم تطابق با قوانین اثبات شده و اصولی است که آن را اداره می‌کند. 

هرچه بیشتر بر اساس این اصول تفکر و تصمیم‌گیری‌های روزمره‌ی خود را قرار دهید، کارایی بیشتری خواهید داشت. آدم‌های بهتری را جذب خواهید کرد، محصولات و خدمات بیشتر و بهتری را تولید و عرضه خواهید کرد، هزینه‌ها را هوشمندانه ‌تر کنترل خواهید کرد، رشد شما بیشتر قابل پیش‌بینی خواهد بود و گسترش خواهید یافت و سودتان را با ثبات بیشتری افزایش خواهید داد.

 این ایده‌ها کارآمد هستند. آن‌ها تقریبا همه جا، تحت هر موقعیتی در نظام‌های تجاری ما کارآمد هستند. هرچه بیشتری از آن‌ها استفاده کنید، بیشتر برایتان کارآمد خواهند بود. هر چه بیشتر زندگیتان را با این قوانین و اصول همسو کنید، خوشحال‌تر و موفق‌تر خواهید بود. 

این قوانین همیشه همچون قوانین ریاضیات، مکانیک و برق وجود داشته‌اند. این قوانین با تاروپود هستی در تعامل هستند. آن‌ها نه مثبت و نه منفی هستند. این قوانین را افراد موفق بارها و بارها طی تاریخ کشف کرده‌اند. هرگاه افراد مطابق آن‌ها رفتار کردند، به کامیابی رسیدند. در سوی دیگر، هرگاه این قوانین نقض شدند، ترقی و پیشرفت کُند و یا متوقف شده است.

در مجموع، اگر به جای مسیرهای دیگر، مسیر زندگی و رفتاریتان را بر اساس این 100 قانون پایه گذاری کنید به دستاوردهای بیشتری در زندگی شخصی و شغلی خودتان دست می‌یابید.

برای مطالعه بیوگرافی برایان تریسی روی لینک مربوطه کلیک نمایید. 

کتاب های مشابه

ارسال پیام