کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صبح جادویی - هال ال‌رود

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صبح جادویی - هال ال‌رود

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
هال ال رود شادن پژواک 28 0 - 0 از 0 رای 41

توضیحات

صبح جادویی 

هال ال‌رود

رازی تضمین شده و مخفی برای تغییر زندگی تان 

 

زمانهای مختلفی برای انجام این عادات و فعالیت ها وجود دارند، اما زمانِ صبح به شدت توصیه می شود. انجام منظم و پی درپی این عادات به شما احساس لذت و رضایت می دهد. این احساس به شما اجازه می دهد تا از زمان خوابتان کم کرده و به روزِ خود شکل و فرمی هدفدار بدهید. روزی متوجه خواهید شد که با انجام این عادات، با زندگی کسل کننده خداحافظی کرده و به سمت رویاهای مصور خود حرکت کرده اید. 

باید فعالیت هایی را که بیشترین تأثیر را بر زندگیتان دارد انتخاب کنید. ال‌رود شش عامل و تمرین زندگی بخش که شامل: سکوت، مطالعه، نگارش، تصویرسازی، تایید و ورزش می شوند را پیشنهاد می دهد. این شش عامل می توانند در راهِ رسیدن به بالاترین درجۀ خوشبختی و کاهش استرس، شما را همراهی کنند.

کتاب "صبح جادویی" نوشته هال ال‌رود، چکیده‌ای از قرن‌ها مطالعۀ ذهن انسان‌ها، برای کمک به پیشرفت شخصی بوده و آن را دریک روند شش مرحله‌ای روزانه، به ما آموزش می‌دهد. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا به جای تمرکز بر انتخاب چندین عادت متفرقه، یک سری از عادات پیوسته و متصل به هم را که مطابق میلتان می‌باشد، پرورش دهید. پس از عمل به دستورات این کتاب، خواهید فهمید به انگیزۀ خیلی زیادی احتیاج ندارد و نیروی حرکت شما را برای پیمودن در مسیر زندگی‌ِ‌تان فراهم می‌کند. 

کتاب "صبح جادویی" به شما کمک خواهد کرد تا با انجام تمرین‌های پیشرفت فردی و تبدیل آن‌ها به عادت‌های متعدد و برنامه‌ریزی صحیح برای پیدا کردن ارزشهای خود، به رویاهای مطلوبتان برسید. این کتاب تاکنون به 27 زبان زندۀ دنیا ترجمه شده است.

این کتاب به شما امیدی برای ایجاد تغییر در زندگی  می دهد. شما برای شروع به یک قدم ساده احتیاج دارید و این قدم برای شما "صبح جادویی" می باشد.

ارسال پیام