کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید - استیو هاروی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید - استیو هاروی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
استیو هاروی (Steve Harvey) شادن پژواک 41 0 - 0 از 0 رای 46

توضیحات

مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید

استیو هاروی

آنچه مردان واقعا در مورد عشق،روابط،صمیمیت و تعهد می اندیشند

هر مردی در زندگی خود به سه چیز نیاز دارد :پشتیبانی، وفاداری و رابطه . همچنین زنان موجودات پیچیده‌ای هستند که نیازهای بسیار گوناگونی دارند. انتظار زنان از مردان این است که آنچه می‌خواهند و نیاز دارند را برایشان فراهم کنند، بدون اینکه زنان از این خواسته یا نیاز حرفی بزنند. 

مردان نیاز دارند کسی هوایشان را داشته باشد، اینگونه حس می‌کنند پادشاه سرزمین خود هستند. هر مردی وقتی از در خانه بیرون می‌رود، خود را آماده نبرد کرده است. مردان همواره باید مراقب و در کمین باشند. اگر از مردان تشکر کنید و بگویید قدر زحماتشان را می‌دانید، آنها بیشتر و سخت‌تر تلاش می‌کنند. مردان نیاز دارند این کلمات را بشنوند. دلگرمی دادن باعث می‌شود بخواهند کارهای بیشتری  برای شما انجام دهند. 

مردی که از نظر زنان ایده‌آل است مردی است که شیوه عشق‌ورزی‌اش مثل زنان باشد؛ با همان شدت، صبر، مهربانی و گرمی. این روزها خانم‌ها احساس نمی‌کنند که محتاج مراقبت یک مرد باشند. مردان عاشق اینند که حس کنند کسی نیازمندشان است. اگر مردی نتواند نیازهای مادی زنی را که دوست دارد فراهم کند یا حس کند زن به او احتیاجی ندارد، خود را حقیر می‌شمرد. غریزه مردان به اینکه فراهم‌کننده نیازهای دیگران باشند عامل انگیزه‌بخش آنان است. البته مردانی هم هستند که از تامین نیازهای مادی زنان سر می‌پیچند.

سه چیزی  که باعث می شود مردان احساس مرد بودن کنند عبارتند از: عنوان آنها، جایگاه شغلی و مقدار درآمدی که دارند. به بیان دیگر: چه کسی هستند، چه کاری انجام می دهند و چه مقدار پول درمی آورند. مردان تا زمانی که در این سه حوزه به نتیجه نرسیده باشند، نمی‌توانند توجه خود را روی زنی بگذارند. زیرا در این صورت مدام حواسشان از ارتباط پرت می‌شود. شما می توانید زندگی نامه استیو هاروی را از سایت رسابوک مطالعه کنید. 

ارسال پیام