کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه برتری خفیف - جف اولسون

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه برتری خفیف - جف اولسون

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جف اولسون عاطفه عقلایی شادن پژواک 21 0 - 0 از 0 رای 57

توضیحات

برتری خفیف 

جف اولسون

تبدیل قواعد و دستورات ساده به موفقیت‌ها و شادی‌های بزرگ

انسان‌ها زاییده‌ی عادت‌اند و یک چیز را بارها و بارها تکرار می‌کنند، بخصوص اگر عواقب منفی یک کار فورا ظاهر نشود. مردم باید در مقابل این باور که تصمیمات کوچک خنثی هستند مقاومت کنند و در عوض با خود بیندیشند که انتخاب‌هایشان در طول چند سال یا چند دهه چه تاثیراتی خواهد داشت.

عادت‌ها، با گذشت زمان اثرات مرکبی دارند که منجر به رشد یا کاهش نمایی می‌شود؛ این پدیده تحت عنوان برتری خفیف شناخته می‌شود. اگر افراد یاد بگیرند که چطور از برتری خفیف به نفع خودشان استفاده کنند، به آرامی می‌توانند تمام جنبه‌های زندگی‌شان را بهبود ببخشند و به سرعت می‌آموزند که به سمت دستیابی به اهداف‌شان حرکت کنند.

در کتاب"برتری خفیف "، نویسنده و کارآفرین جِف اُولسوُن توضیح می‌دهد که چگونه افراد باانگیزه می‌توانند با پرورش عادت‌های مثبت و ساده، به منفعت‌های بسیار برسند. برتری خفیف می‌تواند بسیاری از جنبه‌های زندگی را بهبود بخشد از جمله سلامتی، روابط و توانایی‌های حرفه‌ای. 

جِف اُولسوُن بر این باور است که با تمرین و ممارست در انجام عادت‌های خوب و دنبال کردن موفقیت، هرکسی می‌تواند برتری خفیف را مهار و یک زندگی خوب خلق کند. در کتاب برتری خفیف، جِف اُولسوُن تاکید می‌کند که پیروزی‌ها یا شکست‌ها ریشه در اثرات کارهایی دارند که در طول زمان تشدید شده‌اند. این پدیده که برتری خفیف نامیده می‌شود، قدرتمند است. چون پایدار و تقریبا آسان است.

ارسال پیام