کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه موهبت های نقصان

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه موهبت های نقصان

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برنی براون شادن پژواک 21 0 - 0 از 0 رای 300

توضیحات

موهبت‌های نقصان 

برنی براون

این تصور را که چه کسی باید می‌بودید رها کنید و همانی که هستید را با آغوش باز بپذیرید

ما انسان‌‌ها موجوداتی اجتماعی  هستیم و به همین ترتیب می‌خواهیم کسی ما را دوست داشته‌ باشد و از ما مراقبت‌ کند، دقیقاً به همان اندازه که می‌خواهیم از شخص دیگری مراقبت‌ کنیم. مردم برای اینکه بتوانند صمیمانه زندگی‌کنند، به شجاعت، دلسوزی و ارتباط نیاز ‌دارند. اما موانعی نیز در راه رسیدن به زندگی صمیمانه وجود‌ دارد. مانند شرم، ترس و ضعف. علاوه بر این، این صفات منفی که اغلب می‌تواند ما را از زندگی‌ کردن صمیمانه باز‌ دارد ذکر‌ می‌کند. 

ما بایستی ناقص‌ بودنِ شخصیت‌مان را همانگونه که هستیم بپذیریم و قبول‌ کنیم و یاد ‌بگیریم که چگونه با خودمان زندگی ‌کنیم. خود‌ بودن همچنین نقش مهمی در یک زندگی صمیمانه‌ دارد، اما خود ‌بودن همیشه کار ساده‌ای ‌نیست. اما برای این‌که زندگی صمیمانه‌ای داشته‌ باشیم، لازم نیست دیگران به شما بگویند چه کسی‌هستید و چه کسی باید‌ باشید.

کتاب موهبت‌های نقصان توضیح می‌دهد که زندگی صمیمانه چگونه ‌است. این کتاب توسط برنی براون نوشته‌ شده و توضیحات عملی ارائه می‌دهد. کتاب موهبت‌های نقصان به خواننده خود چشم‌انداز دیگری از زندگی کلی بشر نشان می‌دهد. چشم‌اندازی که هم جنبه‌های خوب و هم جنبه‌های بد زندگی را می‌نمایاند. این کتاب همچنین راهنماییست که مطمئناً می‌تواند به مردم کمک‌کند زندگی خود را از زاویه دیگر‌ی ببینند. 

ارسال پیام