کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه افسانه کاریزما - اولیویا فاکس کابان

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه افسانه کاریزما - اولیویا فاکس کابان

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
اولیویا فاکس کابان شادن پژواک 22 0 - 0 از 0 رای 23

توضیحات

افسانه کاریزما 

اولیویا فاکس کابان

چگونه هر کسی می‌تواند در هنر و علم جذابیت شخصی  به مهارت برسد

افراد کاریزماتیک جذابیت شخصی دارند، مورد علاقه‌اند، می‌توانند در مذاکرات به موفقیت بیشتری دست یابند و راحت‌تر می‌توانند دیگران را به دیدگاه خود جلب کنند. مردم از فرد کاریزماتیک بهتر پیروی می‌کنند و دیدگاه او را می‌پذیرند. 

کاریزما می‌تواند یادگرفته شود و در صورت لزوم فعال یا غیرفعال شود، اگرچه برای فعال شدن به اراده‌ای نیاز دارد که ممکن است به خصوص برای افراد درونگرا دشوار باشد.

سه عامل تشکیل‌دهنده کاریزما عبارتند از: حضور کامل در تعامل فعلی، صمیمیت دلسوزانه نسبت به دیگران و نشان دادن توانایی بالا برای تحقق امور. افراد دارای کاریزما باید این صفات را در درون خود احساس و از آنها به نحوی که قانع کننده‌تر باشد استفاده کنند.

افراد غیرکاریزماتیک می‌توانند با تقلید از زبان بدن و عادات مکالمه افراد کاریزماتیک، جذابیت شخصی خود را تقویت کنند، زیرا مغز می‌تواند به داشتن کاریزما فریب بخورد. کاریزما می‌تواند از طریق صمیمیت و حضور پررنگ، روابط خود با افراد سرسخت را هموار کند، و می‌تواند وظیفه ارائه خبرهای بد یا انتقاد را سهولت بخشد.

 اولین تاثیرگذاری کاریزماتیک، به دلیل تأیید دیگران، می‌تواند مزایای بلند مدتی داشته باشد.

کتاب  "افسانه کاریزما" اثر الیویا فاکس کابان، کتابی با موضوع خودیاری است که به خواننده چگونگی ایجاد و حفظ شخصیت کاریزماتیک در تجارت و زندگی شخصی را آموزش می‌دهد. بنا به باور سنتی، کاریزما یک خصوصیت مادرزاد است و نمی‌توان آنرا آموخت؛ ولی در واقعیت، کاریزما مهارتی است که بسته به شرایط مورد نیاز، قابل توسعه، فعال و غیرفعال شدن است.

ارسال پیام