کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه با انگیزه باشید - تامارا لو

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه با انگیزه باشید - تامارا لو

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
تامارا لو شادن پژواک 47 0 - 0 از 0 رای 31

توضیحات

باانگیزه باشید

  تامارا لو

بر هر مانعی غلبه کنید، به هر هدفی که در نظر دارید دست پیدا کنید و موفقیت خود را با پرورش  دی ان ای  انگیزشی تسریع کنید

چه چیزی باعث حصول موفقیت می‌شود؟ چرا افراد موفق به موفقیت می‌رسند؟ چه چیزی شخصاً شما را برمی‌انگیزاند تا ارتقا پیدا کنید؟

انگیزه، یکی از عالی‌ترین کلیدهای موفقیت در هر بخش از زندگی است. آموزش مهم است، اما انگیزه بسیار مهمتر است. استعداد نقش دارد، اما انگیزه نقش بیشتری دارد. شبکه ارتباطات شما ارزشمند است، اما انگیزه فردی، بالاتر از همه این چیزهاست. انگیزه نیرویی است که باعث کنش و عمل می‌شود. انگیزه، سوختِ موفقیت است.

انگیزه انسان، موضوعی پیچیده است که مرکز توجه بسیاری از نظریه‌های مختلف در طی سال‌ها بوده است. دلیل این علاقه روشن است؛انگیزه یکی از عالیترین کلیدهای موفقیت است و ارزش مادی قابل لمسی در سازمان‌های تجاری در جهان دارد. انگیزه، سوخت موفقیت است. دقیقا همانطور که افراد اثرانگشت و دی اِن اِی منحصربه فردی دارند، هر فرد روی این سیاره، ترجیحات انگیزشی خاصی دارد. با فهیمدن و درک کردن این موضوع، شما کلیدی برای باانگیزه کردن خود و دیگران دارید.

زمانی که بحث انگیزش پیش می‌آید، هر کسی به شیوه‌ای متفاوت تحریک می‌شود. دی‌اِن‌اِی انگیزشی- موروثی ما، تعیین می‌کند که چه چیزی برای ما انگیزشی خواهد بود و چه چیزی اینگونه نیست. کیفیت زندگی و دست‌آوردهای ما، نیازمند این است که مشخص شود ما چگونه خود را باانرژی کرده و نسبت به کدام یک، مسئول هستیم.

ارسال پیام