کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی  چهار راهکار مدیریت اجرایی  - کریس مک کنزی، شون کاوی  و جیم هولینگ

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی چهار راهکار مدیریت اجرایی - کریس مک کنزی، شون کاوی و جیم هولینگ

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
کریس مک کنزی بهاره صفوی حامد بیطرفان شادن پژواک 0 00:33:51 - 0 از 0 رای 363

توضیحات

چهار راهکار مدیریت اجرایی  

دستیابی به اهداف بسیار مهم شما

کتاب "چهار راهکار مدیریت اجرایی" که توسط شرکای شرکت مشاوره مدیریتیِ فرانکلین کاوی نوشته شده، راهنمایی برای کسب¬وکارها است تا با اطمینان، به اهداف و برنامه‌هایی که تنظیم کرده‌اند، متعهد باشند. این چهار راهکار به جای تاکید بر کارهایی که یک کسب‌و‌کار باید برای موفقیت انجام دهد، نحوه انجام دادن آن کارها را بیان می‌کند.

اجرای چهار راهکار در یک کسب‌و‌کار، فرایندی است که به پیگیری، تمرکز، رهبری قوی، و مسئولیت‌پذیری بستگی دارد. حتی کارمندانی که در ابتدا، در برابر اقدامات جدید مقاومت نشان می‌دهند، با گذشت زمان، آنها را با رضایت می‌پذیرند. زمانی که اهدافِ بسیار مهم و اقدامات پیشرو، مشخصا برای هر تیم تعریف می‌شود، شرکت باید در مورد نحوه اجرا کردن قوانین به رهبران آموزش دهد. سپس، آنها می‌توانند قوانین را اجرا کنند، برنامه را با رهبری مستمر انجام دهند و پیشرفت را براساس یک مبنای سه ماهه ارزیابی کنند. بسیاری از شرکت‌های موفق، از چهار راهکار مدیریت برای اجرایی کردن برنامه‌ها و رسیدن به اهداف‌شان استفاده می‌کنند. 

کتاب های مشابه

ارسال پیام