کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی قانون ده برابر - گرنت کاردون

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی قانون ده برابر - گرنت کاردون

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
گرنت کاردون (Grant Cardone) هانیه منشی زاده بسام قیدی شادن پژواک 0 00:49:26 - 0 از 0 رای 408

توضیحات

قانون ده برابر  - گرنت کاردون

تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

قانون ده برابر، به منظور کمک به مردم برای دستیابی به موفقیت تجاری تضمین‌شده، بیان شده ‌است. اگرچه ممکن است بیش از حد حرفه‌ای به نظر برسد، اما قانون ده برابر در واقعیت نسبتاً ساده و قابل‌فهم است. یکی از بهترین بخش‌های قانون، این است که لزوماً نباید در جنبه مالی به کار گرفتهشود. علاوه بر این، قانون ده برابر در اینجا آورده شده ‌است تا به مردم در بهبود بخش‌های فیزیکی یا حتی اجتماعی آن‌ها کمک کند.

قانون ده برابر، بر آگاهی دقیق از اینکه چقدر تلاش و تفکر باید برای انجام کاری به شیوه‌ای موفق سرمایه‌گذاری شود، استوار است. با تعریفی که توسط گرنت کاردون بیان شد، می‌توانیم قانون ده برابر را به عنوان قانونی که متشکل از دو بخش است، ببینیم. در بخش اول، سطح تلاش موردنیاز برای تحقق اهداف را تعیین می‌کنیم. بخش دوم، شامل تنظیم افکار یک فرد است تا او بتواند جرئت کند، فراتر از آنچه قبلاً تصور می‌کرد غیرممکن است، رؤیاپردازی کند. اگر بخواهیم همین قانون را به زبان ساده شرح دهیم، قانون ده برابر به معنی تلاش سخت و رؤیای بزرگ است.

هیچ زمانی را برای بیش از حد فکر کردن و شک کردن به خودتان تلف نکنید و شروع به اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که موفقیت وظیفه شما است. این وظیفه شما است که به موفقیت دست پیدا کنید و آن را در چنگ خود بگیرید.

ارسال پیام