کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی سفر زندگی - جان استرلکی

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی سفر زندگی - جان استرلکی

مشخصات

نویسنده گوینده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
جان استرلکی معصومه عزیزمحمدی , غلامرضا صادقی , اعظم جبیبی , محسن زرآبادی پور , کرامت رودساز , سورنا طاهری ستوده طاهریان شادن پژواک 0 03:24:51 - 0 از 0 رای 309

توضیحات

سفر زندگی 

جان استرلکی

داستانی الهام‌بخش برای پیداکردن پنج بزرگ زندگی

 کتاب سفر زندگی، نوشته جان پی. استِرِلکی داستانی الهام‌‌بخش است که احساستتان را برمی‎انگیزد و قلبتان را بروی پتانسیلی که درون همه‌ی ما نهفته است باز می‌کند.

جک، یک مرد جوان است که تلاش می‌کند تا شادی را در زندگیش پیدا کند. اگرچه او دلیلش را نمی‌داند، اما بنظر می‌رسد رویایی که روحش را مجذوب کرده سفر به آفریقاست. با تمرکز زیاد روی این رویا، حقوق دو ساله‌اش را جمع کرده و سپس سفرش را آغاز می‌کند تا منبع ندای درونی‌اش را پیدا کند.

بعد از اینکه نصف جهان را سفر کرده، یک زن آفریقایی بسیار پیر و خردمند به نام ماما گمبه در حال پیمودن سفر خودش است. او به دنبال یک مقصد افسانه‌ای است که در کودکی از آن شنیده است "جایی که می‌توانی تولد زمین را ببینی و سپس ببینی که چهان چطور به خواب می‌رود، جایی که آنقدر زیباست که کلمات از توصیف آن عاجزند." این مقصدی است که او آن را به نام "خاستگاه حیات" می‌شناسد.

انگار که سرنوشت آن دو به هم گره خورده باشد، این دو مهاجر در فاصله‌ی کوتاهی از رسیدن جک به آفریقا همدیگر را ملاقات می‌کنند و در یک سفر که تا ابد زندگی هردویشان را تغییر می‌دهد به هم ملحق می‌شوند.

با آن‌ها زمانیکه قاره‌ی آفریقا را پیاده سفر می‌کنند، همراه شوید. همراه با آن‌ها از رویارویی با حیوانات، مردمی که ملاقات می‌کنند و ماجراجوهایی‌هایشان شگفت‌زده شوید. همانند جک، از بین آموخته‌های ماماگمبه آن بخش از روحتان را که مشتاق آزادی است پیدا کنید…

 

در عرض یک سال پس از انتشار کتاب سفر زندگی، توصیه دهان‌به‌دهان این کتاب از طرف خوانندگان، آن را در سرتاسر این کره خاکی جابجا کرده و الهام بخش مردم همه قاره‌ها، حتی قطب شمال شد. این کتاب سپس در چندین کشور پرفروش ترین شد و به سی و پنج زبان ترجمه شده است.

کتاب‌های جان استرِلِکی سه میلیون بار چاپ و فروخته شده‌اند و از جان استرِلِکی در کنار اُپرا وینفری، تونی رابینز، و دیپاک چوپرا  به عنوان یکی از صد رهبر فکری برتر در زمینه رهبری و تعالی فردی تقدیر می‌شود. 

ارسال پیام