کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی  دختر صورتت را بشور - ریچل  هالیس

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی دختر صورتت را بشور - ریچل هالیس

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
ریچل هالیس فرهاد نورعلی معصومه عزیزمحمدی شادن پژواک 0 00:41:54 - 0 از 0 رای 24

توضیحات

دختر، صورتت را بشور - ریچل  هالیس

دست از باور داشتن به دروغ‌ها درباره‌ی شخصی که هستی بردار  تا به شخصی تبدیل شوی که برای آن آفریده شدی

با وجود اینکه زنان خود بر این باور نیستند و جامعه موجب ایجاد چنین باوری در آن‌ها شده است، اما آن‌ها قدرت بسیاری دارند. مشکل اینجاست که خیلی از آن‌ها، تنها به‌ یک دلیل ساده از احساس رضایت و خوشحالی از زندگی‌ فرسنگ‌ها فاصله دارند و آن دلیل این است که به خود دروغ می‌گویند و در نتیجه، منجر به محدود شدن توان و نیروی بالقوه‌ی خود می‌شوند. 

به جز خودتان، هیچ‌کس‌ یا هیچ‌چیز، کنترل زندگیتان را ندارد. فقط شما قدرت این را دارید که به آرزوهایتان برسید ‌یا از آن‌ها دست بردارید. با کمک خدا، ‌یک زن می‌تواند از شر این دروغ‌های بازدارنده خلاص شود و به سمت زندگی موفق و پر از عشق قدم بردارد.

در کتاب «دختر، صورتت را بشور»، رِیچِل هالیس از ما می‌خواهد تا از دروغ گفتن به خودمان درباره‌ی رویاهای بزرگمان، فردی که می‌خواهیم به آن تبدیل شویم، شغلی که می‌خواهیم و نوع رابطه‌ای که به دنبال آن هستیم، دست برداریم.

هر فصل از «دختر، صورتت را بشور» در حیطه‌ی‌ یکی از دروغ‌های بزرگی است که رِیچِل به خود طی این سال‌ها گفته است و وقتی حقیقت چیزهایی که بر سر راهش هستند را فاش می‌کند، فضایی به خواننده می‌دهد تا به مجموعه‌ای از دروغ‌های خود فکر کند و آن‌ها را برملا سازد.

ارسال پیام