کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی باشگاه سحرخیزان - رابین شارما

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی باشگاه سحرخیزان - رابین شارما

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
رابین شارما (Robin Sharma) بهار میرجهانی بسام قیدی شادن پژواک 0 00:36:16 - 0 از 0 رای 73

توضیحات

باشگاه سحرخیزان - رابین شارما

صبحتان را با انگیزه شروع کرده و به زندگی خود نشاط ببخشید

در سراسر تاریخ، بسیاری از متفکران بزرگ، هنرمندان و چهره‌های عمومی از عادت سحرخیزی به عنوان بخشی از راهشان برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده‌اند. در دنیای آشفته و ارتباط محورِ امروز، استفاده‌ی کامل از ساعات قبل از طلوع خورشید ضروری است، این ساعات می‌تواند تأثیر زیادی بر روی روزتان بگذارد و منجر به موفقیت‌های طولانی مدت، خوشحالی و آرامش فراگیر شود.

شارما با استفاده از یک داستان فرضی، درمورد ایده‌های انگیزشی می‌نویسد. او ایده‌های اصلی‌اش را در دیالوگ‌هایی که اسپِلبیندِر و اِستون رایلی می‌گویند، بیان می‌کند. آنها هنرمند و کارآفرینی هستند که مظهر افرادی می‌باشند که با تمام توانایی بالقوه‌ی خود زندگی نمی‌کنند و به تدریج مفاهیمی را یاد می‌گیرند، مفاهیمی که شامل دلایلِ بسیارِ مفید بودن سحرخیزی می‌شوند.

بسیاری از متون داخل کتاب مبتنی بر مفاهیم علمی است، مانند این ایده که هر فرد، اراده‌ی محدودی دارد و آن اراده، در طول روز کاهش می‌یابد.

"باشگاه سحرخیزان" ؛ یک کتاب غیر تخیلی است که فواید زود بیدار شدن و نحوه ارتباط این عادت اساسی را با عملکرد بهینه و خوشحالی خلاصه کرده است. در این اثر، از سخنان معروف و نقل‌قول‌های افراد مشهور استفاده شده است.

ارسال پیام