کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی پنجمین فرمان - پیتر سنگه

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی پنجمین فرمان - پیتر سنگه

مشخصات

نویسنده گوینده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
پیتر سنگه مهیار ستاری زهرا واشقانی فراهانی شادن پژواک 0 01:00:47 - 0 از 0 رای 416

توضیحات

پنجمین فرمان - پیتر سنگه

هنر و روش یادگیری سازمانی

کتاب "پنجمین فرمان"، متنی غنی است که به سادگی و ماهرانه، مفهوم سازمان یادگیرنده را توضیح می‌دهد. او توضیح می‌دهد که چگونه هر مدیر باید ایده‌ها و چارچوب‌های خود را عملی کند. این کتاب، مصداقِ کتاب راهنمایی است که متوسط‌الحالی را از بین می‌برد و راه را به سمت پیشرفت و تغییر باز می‌کند. 

این کتاب، پنج فرمانِ مهم را شامل می‌شود که پایه‌ی موفقیت آینده‌ی شرکت‌ها را نظم می‌دهد و هم‌افزایی ایجاد می‌کند تا جایگزینِ تجارتِ بی‌ثمر، چشم‌اندازِ کوتاه‌مدت و تکرار اشتباهات شود. با وجودِ کتابِ "پنجمین فرمان"، دنیای جدید و هیجان‌انگیزی از کسب‌وکار، در انتظار ماست.

مفهوم سازمان یادگیرنده، یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌های تجاری در دهه‌های متمادی می‌باشد و سِنگه نه تنها شخص مناسبی برای پیش‌بینیِ این مفهوم است، بلکه فرد مناسبی برای ترسیم آن نیز می‌باشد. او در سبکی روان، کامل و کاملاً جذاب، از اخلاقیاتِ پشت‌پرده و اصول اساسی ساختار سازمان یادگیرنده پرده برمی‌دارد. او همه‌ی این کارها را به آسانی انجام می‌دهد. او، رهبران، فراگیران و شاگردانِ "تفکر سیستمی" را توانمند می‌کند و هر مدیر اگر بخواهد پیام او را بپذیرد، در کارِ خود به رضایتِ کامل دست می‌یابد.

مدیرانی که کسب و کارشان به فلج یادگیری مبتلا شده و دوباره و مکرراً مرتکب اشتباهات یکسان می-شدند، کتاب "پنجمین فرمان" را راهنما و منبع الهام خود می‌دانستند. شرکت‌ها از این کتاب برای ایجاد انگیزه برای رشدِ کسب‌وکار و نیز رشدِ سطح فردی استفاده کرده‌اند. این کتاب به کتاب راهنمای رهبران تبدیل شده و چاپ مجدد و ترجمه به چندین زبان گواهی است بر محبوبیت ماندگارِ آن و اهمیت آن در تغییر دنیای کسب‌وکار.

کتاب های مشابه

ارسال پیام