کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، قدرت چرا- ریچارد ویلمن

۴,۰۰۰ تومان

خرید

قدرت چرا- ریچارد ویلمن

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
ریچارد ویلمن بهاره صفوی فرزانه فائزی شادن پژواک 0 00:57:52 - 0 از 0 رای 441

توضیحات

قدرت چرا - ریچارد ویلمن

برجسته ساختن کسب‌وکار خود در بازاری رقابتی

در بازار پویای امروزی، حضور داشتن صرف، کار ساده‌ای است؛ ولی پیدا کردن و داشتن مشتریانی که تصمیم دارند با شما کار کنند، دشوار است. برای رسیدن به این نقطه، باید برجسته باشید و حضور متمایزی داشته باشید. به همین دلیل است که داشتن یک واحد ارزش منحصر به فرد، که فقط مسائل را از دیدگاه مشتری می‌بیند، بسیار مهم است. با یک واحدِ ارزش منحصر به فرد مطلوب، شما در میدان دیدِ مشتری قرار می‌گیرید.

اگر بتوانید درک کنید که چرا در حال حاضر، بهترین مشتریانتان با شما تجارت می‌کنند، و سپس نحوه ارائه‌ی آن مزایا را بهینه کنید، از فقط "متفاوت بودن" به "کاملاً منحصر به فرد بودن" بودن عبور می‌کنید.

واحد ارزش منحصر به فرد، به سؤالی پاسخ می‌دهد که هر مشتری بالقوه، در هنگام برقراری اولین تماس با شما می‌پرسد،: "این محصول یا خدمت چه چیزی برای من دارد؟" این سؤال را با واحد ارزش منحصر به فرد پاسخ دهید و در مسیر خود پیشرفت کنید.

واحدِ منحصر به فردِ ارزش شما، ابزار کلیدی موردنیاز شما برای ایجاد مشتریان شگفت‌زده است. تلاش نکنید و شبیه دیگران نشوید. برجسته باشید. رهبری کنید. هم‌چنان که مشتریان خوش‌حال خلق می‌کنید، واحدِ منحصر به فردِ ارزش خود را احیا کنید و کسب‌وکارتان نیز هرگز یکسان نخواهد بود.  

کتاب های مشابه

ارسال پیام