کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی مربی تریلیون دلاری - اریک اشمیت

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی مربی تریلیون دلاری - اریک اشمیت

مشخصات

گوینده مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
حامد بیطرفان هانیه چوپانی اریک اشمیت شادن پژواک 0 00:41:01 - 0 از 0 رای 147

توضیحات

مربی تریلیون دلاری 

اریک اشمیت

راهکارهای رهبری در سیلیکون ولی از بیل کمپبل

 

کتاب پرفروش «مربی تریلیون دلاری» اثر اریک اشمیت، جاناتان روزنبرگ و آلن ایگل است و داستان زندگی قهرمان سیلیکون ولی، بیل کمپبل را شرح می دهد؛ قهرمانی که در سنین بالا از مربیگری فوتبال به مربیگری مدیران تغییر جهت داده و تاریخِ کارآفرینی را در کشور خود دگرگون کرد.

 این کتاب بر اساس اطلاعات شخصی نویسندگان از مهارتهای خارق العاده بیل کمپبل و با مصاحبه های بیش از هشتاد تن از افرادی که او را می‌شناختند، نوشته شده است. این کتاب همچنین در آمازون به عنوان یک زندگینامه پرفروش در مورد متخصصین کسب و کار شناخته می‌شود. رتبة آن در مدیریت و رهبری کسب و کار، سه است.

یکی از وظایف مربیان افزایش خودآگاهی افراد است؛ اما برای این منظور، فردِ تعلیم گیرنده باید آنقدر تواضع داشته باشد تا دریابد که تا چه  حد جای پیشرفت دارد.

 همواره باید «افراد»، اولویتِ اصلیِ مدیر باشند. به این معنا که با کارمندان با احترام رفتار شود، اهداف فردی آنها در نظر گرفته شود و با توجه به رفاه آنها تصمیم گیری شود.

بیل کمپبل به اهمیتِ آموزشِ مدیران برای خدمتگزاری به تک تکِ اعضای تیمشان معتقد بود. به این معنی که نه تنها به آن ها کمک کنید یک مشکل کاری را حل کنند، بلکه در مورد تمام منابع، نظیر زمان خود سخاوتمند باشید و باید در کمک به شبکة تیم در راستای منافع شخصیشان بخشنده باشید.

بیشترِ موفقیت بیل کمپبِل در مربیگری به شخصیتش بستگی داشت. بااین حال، این اصول قابل یادگیری هستند. نویسندگان توصیه می کنند که وقتی افراد به دلیل نداشتنِ احساسِ کاملاً طبیعی، در بکارگیری این اصول در کشمکش هستند، هیچ راه حلی ساده تر از تمرین کردن وجود ندارد. 

بنیانگذاران سزاوارِ عشقِ خاصی هستند، زیرا آنها افرادی هستند که به طور طبیعی بیشترین اشتیاق را نسبت به شرکت داشته و در نتیجه به طرز خستگی ناپذیری کار خواهند کرد تا هدف اصلی شرکت را تحقق بخشند.

کتاب های مشابه

ارسال پیام