کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی كنجكاوی در سرنوشت -  آنتونی رابينز

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی كنجكاوی در سرنوشت - آنتونی رابينز

مشخصات

نویسنده گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
آنتونی رابینز (Tony Robbins) غلامرضا صادقی شادن پژواک 0 01:38:15 - 0 از 0 رای 194

توضیحات

كنجكاوی در سرنوشت -  آنتونی رابينز

با شوق و اشتياق زندگي كنيد

بسياري از ما در زندگي كارهايي را انجام مي‌دهيم كه از آنها لذت نمي‌بريم و هر روز كارهايي تكراري انجام مي‌دهيم با اين حال بطور كامل از آنچه كه انجام مي‌دهيم لذت نمي بريم. حقيقت ماجرا اين است كه ما تصميم نگرفته‌ايم تجربه‌ايي فوق العاده داشته باشيم و نمي‌دانيم براي تبديل آن فعالیت به تجربه‌اي فوق‌العاده چه كار‌هايي بايد انجام دهيم. اكثر ما هيچ وقت تجربه‌اي را به صورت هدفي مشخص در نظر نگرفته ‌ایم. هدف ما انجام كار يا رسيدن به چيزي است ولي در خلال اين زمان لزوما به دنبال احساس شادي نيستيم.هدف از این کتاب بالابردن رضایت شادی از انجام کارهای روزانه برای دستیابی به موفقیت است.

شما بايستی براي خود هدفي را تعيين كنيد و اگر هدف مشخصي نداشته باشيد هر چيزي كه در محيط شما اتفاق مي‌افتد شما را تحت تاثير قرار خواهد داد در نهايت محيط مي‌تواند شما را به هر سمت و سويي سوق دهد. براي افزايش كيفيت زندگي‌تان، استانداردهای خود را بالا ببرید. سطح توقعي كه از خود داريد را بالا ببرید. 

چنانچه مي‌خواهيد در هر چيزي تبحر پيدا كنيد بايد دقيقا بدانيد كه به دنبال چه چيزي هستيد و براي دستيابي به آن بايد چه اتفاقي براي شما بيفتد. سنجش كيفيتي كه به خوبي شكل گرفته است همواره بر پايه شرايطي استوار شده كه شما مي توانيد آن را تحت كنترل خود داشته باشيد.

اگر مصرانه در پي ارزش باشيد و خودتان را متعهد به شناخت ارزش كنيد پيروز مي‌شويد.        

 

ارسال پیام