کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، پاکسازی ذهن- جان ویلیامز

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

پاکسازی ذهن- جان ویلیامز

مشخصات

گوینده مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
حامد بیطرفان شاهین غفاری جان ویلیامز شادن پژواک 0 03:04:52 - 5 از 1 رای 50

توضیحات

پاکسازی ذهن- جان ویلیامز

راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

ذهن انسان نه تنها جذاب و شگفت انگیز، بلکه بی نهایت پیچیده است. همیشه افکار مختلفی در حال رفت و آمد به ذهن ما هستند، اما به محض اینکه کنترل ذهن خود را در دست گیریم، این قدرت را پیدا خواهیم کرد تا چگونگی تاثیر این افکار بر ذهن خود را مشخص و مدیریت کنیم. بسیاری از مردم، ذهن خود را دچار انباشتگی می یابند، زیرا افکار زیادی در ذهن خود دارند؛ آن ها نگران از اتفاقات دیروز و مضطرب از آنچه فردا رخ خواهد داد، تمام سعی خود را می کنند که همه کارها را همزمان انجام دهند. 

یک ذهن پر از انباشتگی، ذهنی ناکارآمد و غیرمولّد است که اجازه نمی دهد به راحتی تمرکز کنید، آگاه باشید، و تمرکز خود را حفظ کنید. انباشتگی ذهنی، به مرور زمان شما را فرسوده می کند و بدون اینکه متوجه باشید، تا حد زیادی بر همه امور زندگی شما تاثیر  منفی دارد. 

تکنیک هایی که در این کتاب ارائه شده‌اند، موثر هستند و به شما کمک می‌کنند تا انباشتگی ذهنی خود را کاهش داده و بتوانید شخص آرام تری شوید که قادراست بهره وری بالا داشته باشد، بر روی امور منفرد تمرکز کند و از پس مسائل و مشکلات روزمره خود بربیاید. به محض اینکه این تکنیک ها را پیاده سازی کنید، درخواهید یافت که بهره وری شما افزایش پیدا کرده، خواب شما بهتر شده و سلامت روانی شما ارتقاء پیدا کرده است. 

آنچه  که شما بر روی آن کنترل دارید، ذهن خودتان است، نه رخدادهای بیرونی. با درک این موضوع می توانید قدرتمند شوید.

 

شماره شابک:978-622-6604-03-1

ارسال پیام