کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، مرد واقعی - کریس وایدنر؛ لری وینگت

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

مرد واقعی - کریس وایدنر؛ لری وینگت

مشخصات

مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
هانیه منشی زاده کریس وایدنر (Chris Widener) شادن پژواک 0 01:53:48 - 5 از 1 رای 49

توضیحات

مرد واقعی - کریس وایدنر؛ لری وینگت

دوزاده تعهد یک مرد واقعی

 

مردان به معنای واقعی در حال مبارزه برای زندگی خود هستند و می‌خواهند بفهمند که چه کسی هستند، چه کسی باید باشند یا چه کسی می‌خواهند باشند. آن‌ها نمی‌توانند بفهمند که چگونه طبق آرمان‌هایی که جامعه از آن‌ها می‌خواهد، زندگی کنند و چگونه خاطرات شکست‌هایشان را در این راه فراموش کنند و به زندگی ادامه دهند. همه این‌ها به معنای آن است که خانواده‌ها نیز در بحران به سر می‌برند.

یک مرد واقعی از هر منظری یک انسان خوب است. او بر هر چیزی که صحیح است، پافشاری می‌کند و به جای کسانی که نمی‌توانند حرف بزنند، حرف می‌زند. او یک تأمین‌کننده و یک رهبر است، ارزش‌های اساسی دارد، با همسرش مثل یک شریک گران‌قدر رفتار می‌کند و به بچه‌هایش یاد می‌دهد که چطور مستقل و سازنده باشند. او راهش را خودش پیدا می‌کند و مسئولیت اقدامات، امور مالی و سلامتی‌اش را بر عهده می‌گیرد. 

شخصیتی که در درونتان پرورش داده‌اید، همان چیزی است که در لایه‌های بیرونی زندگی‌تان نشان داده می‌شود. اگر بچه‌های شما بی‌ادب هستند، به این دلیل است که احترام یک ارزش اساسی برای شما نیست. اگر به ملاقاتتان دیر می‌رسید، به این دلیل است که برای زمان فرد دیگر احترام قائل نیستید. اگر در ترافیک سنگین مدام جلوی دیگران می‌پیچید و تغییر مسیر می‌دهید، به این دلیل نیست که شما عجله دارید بلکه به این دلیل است که به دیگران احترام نمی‌گذارید.

ارزش‌های اصلی شما تصمیماتی را که می‌گیرید، مشخص می‌کنند. تصمیماتی که می‌گیرید، حقیقت شما را مشخص می‌کنند. به عنوان یک جامعه، حقیقت فعلی ما نتیجه تصمیمات مردم بر اساس ارزش‌های اصلی آن‌ها است.

زمانی که ارزش‌های اصلی شفاف باشند، تعیین اولویت‌ها آسان است. زمانی که اولویت‌ها پایه‌ریزی می‌شوند، تصمیم‌گیری آسان‌تر می‌شود. این به معنای آن است که همه چیز آسان‌تر خواهد شد، از فرزند داری گرفته تا ازدواجتان تا شغلتان.

 

شابک: 978-622-6604-05-5

 

کتاب های مشابه

ارسال پیام