کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، تفکر آرام و سریع - دنیل کانمن

۳,۰۰۰ تومان

خرید

تفکر آرام و سریع - دنیل کانمن

مشخصات

مترجم گوینده نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
نازنین مهرپناه شهاب ایلکا دنیل کانمن شادن پژواک 0 01:01:19 - 0 از 0 رای 27

توضیحات

تفکر آرام و سریع - دنیل کانمن

آیا تاکنون تصور کرده اید که چطور ذهن شما می تواند سریع و در عین حال آهسته فکر کند؟ ارتباط میان تفکر آرام و سریع چیست؟ آیا راهی برای کنترل نحوه ادراک ذهن ما از دنیای درون و پیرامون خود وجود دارد؟ چطور تفکر عقلانی و شهود با هم مرتبط هستند؟ پاسخ این سوالات و بسیار سوالات دیگر را می توانید در کتاب " تفکر آرام و سریع" بیابید. 

"تفکر آرام و سریع"، کتابی در مورد روانشناسی ذهن انسان، به قلم "دنیل  کانمن" است. کتابی در مورد تفکر عقلانی بحث می¬کند. در این کتاب، کانمن توضیح می دهد که به چه دلیل تفکر عقلانی برای تمامی افراد سودمند است و چرا ما باید به جای پیروی از شهود به تفکر عقلانی، حقایق، مراجعه نماییم.

طرز تفکر ما در چگونه زندگی کردنمان نقش مهمی دارد، اینکه در موقعیت های متفاوت چه عکس العملی نشان می‌دهیم،  چطور (به چه نحوی) با دیگران ارتباط برقرار می کنیم، چگونه تصمیم می گیریم، و چطور مشکلات مان را حل می کنیم- تمامی اینها عمیقا در طرز تفکر ما ریشه دارد.

نویسنده، "دنیل کانمن"، در مورد نحوه کارکرد ذهن انسان مطالب خود را به رشته تحریر درآورده و آنرا به دو بخش تقسیم می نماید، بگونه ای که ترکیب این دو، یک مجموعه کامل را ایجاد می کند. کتاب "تفکر آرام و سریع" بدین منظور نوشته شده است که مخاطبان آن، بتوانند تصمیم گیری های بهتری داشته باشند. 

کتاب در کل، در مورد ارتباط میان تفکر منطقی، شهود ما و رفتار ما می باشد. با استفاده از توضیحات و تعاریف کوتاه و دقیق، کانمن در مورد اهمیت درک ما از این امر می نویسد که چرا هر دو تفکر آرام و سریع برای ما از اهمیت یکسانی برخوردار می باشد. یقینا هر مخاطبی از آن لذت خواهد برد، بخصوص افرادی که به موضوعات مربوط به ذهن انسان علاقه‌مند می باشند.  علاقه مندان به کتاب های روانشناسیِ پیرامونِ ذهنِ انسان، یقینا بر این باور خواهند بود که این یک دستورالعمل برای موفقیت است.

ارسال پیام