کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کفش‌باز - فیل نایت

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کفش‌باز - فیل نایت

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
فیل نایت زهرا زمانی تایماز رضوانی شادن پژواک 0 00:24:42 - 0 از 0 رای 39

توضیحات

کفش‌باز - فیل نایت

خاطره ای از خالق نایک 

کتاب «کفش‌باز» داستان مردی را تعریف می‌کند که پشت اسم «نایک»(Nike) - شرکت افسانه‌ای تولید کفش‌های ورزشی- قرار دارد. شما به ذهن یک کارآفرین نخبه، فیل نایت خالق برند نایک نگاهی می‌اندازید و می‌فهمید که به نایت چه گذشته تا از شرکتش آن‌چه را امروزه هست، بسازد. 

اسم کتاب از عبارت «شو داگ» (Shoe dog) در صنعت کفش اصطلاحی است برای خطاب کردن افرادی که دیوانه کفش هستند. این افراد نقشی را که محصولی مثل کفش می تواند در اعتمادبه نفس بخشیدن به زنان و مردان بازی کند می شناسند.

داستان نایک یکی از معدود داستان‌هایی است که با ایده‌ای دیوانه‌‌وار شروع شده است. این ترقی تجاری که تحسین جهانیان را برانگیخت، به دنیا اعلام کرد اگر شما به ایده‌های خود باور داشته باشید و خلاقانه فکر کنید و به ارزش‌های خود متعهد باشید، هیچ محدودیتی برای آن‌چه می‌توانید به دست آورید، نیست.

شروع یک شرکت موفق نیازمند این است که خودتان را در گروهی که به شما و ایده و تدبیرتان باور دارند، قرار دهید. شما افرادی را که فقط به خاطر پول با شما و کسب‌وکارتان هستند، نمی‌خواهید. کارمندانی را بیابید که به آن‌چه انجام می‌دهید، باور دارند. آن‌ها خالص‌ترین و خاص‌ترین اعضای تیم شما خواهند بود و هرگاه که عرصه بر شما تنگ شد با شما می‌مانند.

ارسال پیام