کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، راه آمازون-  جان راسمن

۳,۰۰۰ تومان

خرید

راه آمازون- جان راسمن

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
جان راسمن زهرا زمانی شهاب ایلکا شادن پژواک 0 01:04:00 - 0 از 0 رای 40

توضیحات

راه آمازون

جان راسمن

14 اصل رهبری در پس نوآورانه‌ترین شرکت جهان

آمازون شرکتی در حال شکوفایی است که پر است از افرادی بسیار باهوش که همه در تلاشند تا دنیا را تغییر دهند. رهبران و مدیران آمازون همیشه کار خود را از مشتری شروع می‌کنند و بعد به عقب برمی‌گردند و به موارد دیگر می‌پردازند. هم‌زمان که رقبا را تماشا می‌کنند، نگران مشتری‌ها هم هستند. 

یکی از موارد نبوغ مؤسس آمازون-جف بزوس-، توانایی او در تصور کردن خود در جایگاه مشتری است. شناسایی نیازها و خواسته‌های ناگفته آن‌ها و بعد توسعه سیستمی است که آن نیازهای مشخص را بهتر از هر کس دیگری برطرف کند. این رویکرد، اساس همه آن‌ چیزی است که آمازون انجام می‌دهد. آمازون، مشتری را در اولویت قرار می‌دهد. 

جف بزوس و آمازون ، 14 راز رهبری دارند که راهنمای تصمیمات آن‌هاست. وجود این رازها به خودی خود جالب نیست، بلکه رجوع هر روزه آن‌ها به این رازها و به کار بردنشان در همه تصمیماتی که در دنیای واقعی می‌گیرند جذاب است. 

جف بزوس همواره قاطعانه گفته است که هدفش تبدیل آمازون به منبعی است تا هر چیزی که مشتری بخواهد در آن وجود داشته باشد. او رسما بیان کرده می‌خواهد آمازون نوعی «همه‌چیزفروشی» باشد. او می‌خواهد هر چیزی که آمازون نمی‌فروشد از طریق یک بازار ثالث به فروش برسد. 

شعار آمازون، حول محور «مثلث مقدس» شکل گرفته است: قیمت – انتخاب – دسترسی.

« پیشنهاد گستره وسیعی از محصولات، با قیمت‌های عالی همراه با دسترسی راحت و سریع»

ارسال پیام