کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، حافظه نامحدود - کوین هورسلی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

حافظه نامحدود - کوین هورسلی

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
کوین هورسلی سیندخت سرلک حامد بیطرفان شادن پژواک 0 01:12:59 - 0 از 0 رای 33

توضیحات

حافظه نامحدود 

کوین هورسلی

چگونه از استراتژی‌های یادگیری پیشرفته استفاده کنیم تا سریع‌تر یاد بگیریم، مطالب بیشتری را به خاطر سپرده و بیش از پیش بازدهی داشته باشیم

حافظه چیزی است که ما انسان‌ها را موجوداتی منحصر به ‌فرد می‌کند، به طوریکه بدون حافظه هیچ درکی از وجودمان نخواهیم داشت. حافظه مکانی است که در آن نقش‌های خود را در زندگی ایفا می‌کنید، هر چیزی از رانندگی گرفته تا به یاد آوردن همسر و محیط کارتان، همه و همه به حافظه‌ی شما بستگی دارند. 

آیا می‌دانید که شما به صورت بالقوه نامحدود هستید؟ آیا واقعاً می‌دانستید که توانایی شما تنها توسط تصورات‌تان محدود می‌شود؟ اگر می‌خواهید عازم سفری به ‌سوی بهبود آن شوید، ابتدا لازم است افکار پوسیده‌ی خود را دور بریزید. باید نظامی از باورها برای خود بسازید که با روش زندگی جدیدتان تطابق داشته‌باشد. باید اعتقاد عمیق پیدا کنید که می‌توانید یاد بگیرید چگونه حافظه‌ی بهتری داشته‌باشید. 

وقتی چیز جدیدی می‌آموزید مغز شما تغییر می‌کند. بنابراین، وقتی تصمیم بگیرید که روی کارتان بیشتر تمرکز کنید، ذهنتان یاری‌تان خواهد کرد تا به این مقصود برسید. برقراری ارتباط بین افکار، روشی مفید برای ایجاد پیوندهای بیشتر ذهنی است. یادگیری تنها ایجاد ارتباط بین اطلاعات قدیمی و اطلاعات جدید است. 

یک حافظه‌ی عالی تنها یک انتخاب است و حالا با  این کتاب، تمام ابزارهای لازم برای مهارت پیدا کردن در این حوزه از زندگی‌ را در اختیار دارید. خوشبختانه، با مسلط شدن به حافظه‌تان، به اعتمادبنفس خواهید رسید و از عهده حوزه‌های دیگر زندگی که نیاز به پیشرفت دارند هم برخواهید آمد.

ارسال پیام