کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ساخت داستان برند - دونالد میلر

۳,۰۰۰ تومان

خرید

ساخت داستان برند - دونالد میلر

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
دونالد میلر سهیلا کریم بیگی شادن پژواک 0 00:47:29 - 0 از 0 رای 54

توضیحات

ساخت داستان برند 

دونالد میلر

پیام خود را شفاف کنید تا مشتریان به آن گوش دهند

امروزه بسیاری از کارآفرینان جدید، مشتاقانه خواهان راه‌اندازی کسب وکار جدید خود هستند. آنها طرح‌هایی دارند و می‌دانند که چگونه تفکراتشان را اجرایی کنند و کسب وکاری راه بیاندازند. حتی آنها ارتباطات خوبی دارند، برای اهدافشان سخت کار می‌کنند و طی دوران تحصیل و بعد از آن بسیار می‌آموزند. به هر روی، در هر کسب وکاری، مهم‌ترین مولفه مشتری است. "ساخت داستان برند"، کتابی است در مورد کسب وکار و یکی از مهم‌ترین جنبه های آن یعنی دستیابی به مشتری.

طی سالیان گذشته، داستان‌سرایی در محیط بازاریابی، محبوبیت روزافزونی یافته است. مهمترین دلیل آن این حقیقت است که تقریبا هر مشتری در طی روز با پیام‌های بی‌شماری مواجه می‌شود. به لطف این پیام‌ها، حفظ مشتری به ازای محصول یا خدمات، همواره کاری بس دشوار است. بیان داستان، به منظور جذب مشتری به شیوه‌ای که نویسنده در کتاب خود نوشته، موضوعی جدید است.

بیشتر شرکتها و افراد، در کسب وکار، به فروش محصول، خدمات خود و به طورکلی به شرکت‌شان توجه دارند؛ اما مهمترین عامل، مشتری است. در کسب و کار، قهرمان، همیشه مشتری ما است. برای به نتیجه رسیدن، تمام بازاریابی‌ها باید در درجه نخست بر مولفه‌های این موضوع، یا طرح، تمرکز داشته باشند.

شما در این کتاب شیوه‌های متعدد نوینی می‌آموزید که از منظر متفاوتی به موضوع می‌پردازند. به خاطر داشته باشید که قهرمان داستان، مشتری است! شرکت یا محصول قهرمان نیستند! حتی شما هم نیستید. همیشه داستان در مورد مشتری است. 

کتاب های مشابه

ارسال پیام