کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی باهوش تر، سریع تر، بهتر - چارلز داهیگ

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی باهوش تر، سریع تر، بهتر - چارلز داهیگ

مشخصات

مترجم گوینده نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
محمد صدیق صدیق نیا محسن زرآبادی پور چارلز داهیگ (charles duhigg) شادن پژواک 0 00:23:47 - 0 از 0 رای 420

توضیحات

باهوش تر، سریع تر، بهتر 

چارلز داهیگ

قدرت دگرگون کننده بهره وری حقیقی

آیا برای شما اتفاق افتاده که برای آغاز یک پروژه جدید، احساس هیجان کنید ولی  شور و اشتیاقِ انجامِ پروژه، با گذشت زمان از بین رفته باشد؟  انتخابهای شما می توانند انگیزه تان برای بهره مندی از پروژه، تیم و خودتان را حفظ کرده، یا حتی افزایش دهند. وقتی فردی کنترل بیشتری بر یک پروژه دارد، انگیزه بیشتری پیدا می‌کند.

 وقتی افراد تصمیم به انتخاب بیشتری می‌گیرند، اشتیاق بیشتری پیدا کرده و احساس مسئولیت و کنترلِ آن کمک می کند تا از پس مشکلات خود برآیند.

اهداف خود را بسط دهید و از رویاهای خود نترسید، افراد دارایِ اهداف بلندتر و بزرگتر، از دیگران خلاق تر هستند و با پیش‎بینی حواس پرتی های احتمالی، می‌توانید بر اهداف خود متمرکز باقی بمانید.

«فرهنگ تعهد»، مهمترین فرهنگ برای موفقیت و توسعه شرکت است. فرهنگ تعهد، مدیریت را وادار می‌کند تا برای ایجاد دلبستگی و اعتماد در سازمان تمرکز کند. شرکتهای دارای فرهنگ تعهد، بر اهمیت دادن به ارتباط عاطفی و اعتماد بین شرکت و کارمندانش تکیه دارند. این سازمان‌ها همیشه برترین و باهوش ترین افراد را استخدام نمی‌کنند، بلکه به طورکلی دنبال مناسبترین افراد برای شرکت و تیم خود هستند.

 این شرکت‌ها ترجیح می‌دهند متخصصانی با کیفیت و کاربلد را که به خوبی از پس اداره خود بر می‌آیند استخدام کنند. هنگامی که متخصصان شرکت می‌توانند مستقیم مشکلات و مسائل را حل کنند، کارآیی سازمان افزایش خواهد یافت.

سودمندی فقط به معنای انجام دادن موارد ذکر شده در لیست کارها نیست، بلکه درباره تصمیم گیری های صحیحی است که شما را با ذهنیتی درست، در مسیر صحیح قرار می‌دهد. 

همانطور با موضوع درگیر می‌شوید، مغز شما فرصتی برای پردازش عمیق تر ایده ها پیدا می‌کند. بگذارید مغزتان اتصالات عصبی را گسترش دهد. شما فرصتی خواهید یافت تا یک ایده را درک کنید، به راحتی آن را به یاد بیاورید و اتصال عصبی بیشتری برقرار کنید.

کتاب های مشابه

ارسال پیام