کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، انسان برای فروش - دنیل پینک

۳,۰۰۰ تومان

خرید

انسان برای فروش - دنیل پینک

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
دنیل پینک زهرا کریمیان مهیار ستاری شادن پژواک 0 00:44:01 - 0 از 0 رای 52

توضیحات

انسان برای فروش

دنیل پینک

حقیقت شگفت آور در مورد ترغیب دیگران

همه ما، تقریباً در تمام جنبه های زندگیمان، قصد ترغیب کردن دیگران را داریم؛ اساساً در حال فروختن ایده ها و افکارمان به اطرافیان، کارفرمایان، همکاران، خانواده و دوستانمان هستیم. این مسئله، بخشی از آرایش ژنتیکی ما هست و خواهد بود و برای تکامل یافتن به موجودات اجتماعی سازنده، ما مجبور بودیم تا هنر تعاملات انسانی شامل ارتباط، توافق و مذاکره آزاد را به خوبی یاد بگیریم.

همه ما  در کار فروش هستیم، چه سخنران عمومی باشیم، چه معلم، چه دکتر و چه راننده تاکسی. حتی والدینی که  قصه ای جدید را برای کودکشان تعریف می کنند نیز در کار فروش هستند. عملاً هر لحظه ی بیداری ما، برای شرکت کردن در نوعی تعامل اجتماعی صرف می شود. این کتاب ، پُر است از ایده های نو برای چگونگی برقراری ارتباط موثر در دنیای جدید با فناوری پیشرفته و اطلاعات سرریز شده و اینکه چگونه می توانیم از این دانش برای به آرامی ترغیب کردن دیگران به سمت دیدگاه خود، استفاده کنیم.

فرضیه ی کتاب " انسان برای فروش "،  نوشته دنیل اچ پینک، این است که همه افراد، و نه فقط فروشندگان، برای فروش زاده شده‌اند. بیشتر تعاملات انسان را می توان به عنوان فروش چیزی توصیف کرد و این کتاب ابزارهای استفاده شده توسط مردم برای فروختن یا "ترغیب کردن دیگران" را توصیف کرده که پینک از آنها به عنوان نحوه ی فروش موفق یاد میکند.

از تعاملات با دوستان و خانواده، کارفرمایان، همکاران و حتی حرفه ای هایی که در دامنه تجربه و تخصص شما نیستند.

از هر نُه نفر شهروند، یک نفر در کار فروش است؛ ولی هشت نفر دیگر نیز، در زندگی روزانه خود، در فعالیتهایی مثل فروش، فعالیت می کنند که دنیل اچ پینک  این فعالیت ها را "فروش های بدون فروختن" می‌نامد.  

اقتصاد امروز از نظر استخدام و اشتغال کاملا بی رحمانه است و به سمت ایده خود اشتغالی می روند. با شروع خود اشتغالی یا کارمندی برای کسب و کاری کوچک، ماهر شدن در فروش و ترغیب دیگران برای ادامه کار، ضروری شده است.

کتاب های مشابه

  • 1

(1399/07/26)

من کتاب رو خریدم ولی 3دقیقه خلاصه کتاب اولش برام اومد، 44دقیقه دیگش کو

  • 1

ارسال پیام